Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek úgy jó, ha úgy...

Szerintetek úgy jó, ha úgy próbálok leszokni, hogy reggel cigizem egy szálat, majd délután 1 és este kettő?

Figyelt kérdés

Úgy akarom elvileg hogy csak reggel majd este, de folyamatosan kívánom, és próbáltam már de képtelen vagyok letenni egyik napról a másikra, nekem nagyon nehéz, sokat cigiztem másfél nap alatt elfogyott egy doboz....jó nem egy nap alatt egy vagy kettő de így is sok volt, de jobb ha lecsökkentem és fokozatosan próbálom elhagyni bár igy is baromi nehéz megállnom.


27 nő


2014. júl. 21. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Alapvetően jó, ha csökkented, de így nem fogsz leszokni. Nem a kedved akarom elvenni, de már most alkudozol. :) Így igazából nincs elhatározva maga a leszokás, csak a csökkentés. Határozd el magad, és menj el biorezonanciára! Ha nagyon rágyújtanál éppen, menj ki a levegőre, és vegyél mély lélegzeteket, mintha cigit szívnál.
2014. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam le, hogy holnaptól nem gyújtok rá.

És nem gyújtottam rá. Az első pár hét szar, több nasi fogy, de aztán hozzászoksz.


Adag csökkentéssel nem lehet leszokni.

El kell határozni, és megtenni!

2014. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És helyettesítsd rágóval, Tic-tac-kal!
2014. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nem birom teljesen elhagyni, nekem nem megy, kivánom nagyon nem birom elhatározni magam ...
2014. júl. 21. 22:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor nikotintapasz?

Light cigi?

2014. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Férjem napi 4! doboz cigit szívott el, igazi nikotinfüggő volt!

De ő is elhatározta, és letette! 2-3 hónap után volt egy nap "visszaesés", amikor egyszerre 3-4 szálat szívott el, de attól meg nagyon rosszul lett.


Szóval vagy elhatározod, és leteszed, vagy soha nem fogod abbahagyni a dohányzást...


2# voltam

2014. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem semmi cigi ha leakarsz szokni. úgy nehezebb ha csak 1 -2 szálat szivsz. de ha neked úgy könnyebb akkor próbáld elöször csökkenteni, és akkor mindig kevesebbet szívj és elöbb utobb eljutsz a 0-ig.
2014. júl. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
próbáld ki a nikotin tapaszt, plusz csökkentsd a cigiszálak számát mondjuk 3 naponta, És akkor eljutsz majd a 0 cigiig.
2014. júl. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
miért kell este 2 tőt? probáld 1 - 1- 1 .
2014. júl. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen jó, ha egyből nemtudod letenni fokozatosan csökkentsd.
2014. júl. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!