Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen ez az elektromos...

Milyen ez az elektromos cigaretta?

Figyelt kérdés
Szubjektív véleményeket szeretnék a Joyetech ego AIO box készülékről. Azt már tudom hogy közel 2x erősebb akkumulátor van benne mint a jelenlegi 1100 mA/h-s szintén dohányboltban kapható ecigimben.

2017. jan. 30. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én lebeszélnélek róla.

-Ha már van egy kezdő szetted, minek még egy?

Beépített tankos. Ha eltörik a tank rész, kidobhatod az egészet.

-Ha tönkremegy az akksi, szintén kuka az egész.

-Kizárólag új porlasztókat tudsz venni hozzá (mert ha saját magadnak akarod ezt felújítani, tuti beleőszülsz). Így nem tudsz kísérletezni, egy idő után drágállni fogod a porlasztók árát, 90% hogy később (lehet 1 hónap múlva) ismét új szett után nézel.

-2ml-es tank, ami egy dohányosnak kevés (az ilyen és ehhez haszonló porlasztókkal)


Én mindenképp olyat vennék, ami külön-külön is használható.

Kanger Subtank mini (a legegyszerűbb RBA-ja van, könnyű felújítani, csak huzal és vatta kell, ha nem akarsz előre elkészített porlasztókat venni) + iStick Pico

Vagy Kanger topbox szett (ennek már nem esik le az ajtaja, mint az elődjének)

Hozzá 1 akksi (nagy áramütésű pl.: sony vtc5) és boldogság van :D

2017. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából ennyire komolyan nem kívánom tolni a dolgot, ez egy akkora univerzum hogy ihaj :D A jelenlegi masinám tankja eddig bírja a strapát pedig kapott sokat, az akksija szilveszterkor adta meg magát, de józan vásárlóként megtartottam a garancia papírját erre a célra, és 3 napon belül újra gőzölhettem. Vennék én komolyabb készüléket is de a környezetemben senki sem használ módokat, csak ami dohányboltban kapható, így kellemesebb nekem a kompakt könnyen szervizeltethető készülék 0 hozzáértéssel. Annyit még elárulok hogy a jelenlegi szettem ára az a ~8400 kb a 3. héten megtérült. Szóval nem nagy érvágás ha a fenntartási költség nem teljesen 0.
2017. febr. 1. 04:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit utána néztem azoknak amiket ajánlottál, és számomra az első beruházás kicsit jóval többe lenne mint egy aio box esetében :D lehet nem tudok majd vele gandalf módjára füstölni, de ha azt veszem alapul hogy október első hetében vettem a jelenlegi szettem, 3 hét +- pár nap alatt megtérült, és könnyű volt a garanciáztatás akkor számomra ez jobban megéri. Csak arra lettem volna kíváncsi hogy a jelenlegi készülékemhez képest ami egy fhuuu oxygain aspire 1100mA/h-ás varázspálca, milyen anyagminőségben az aio box, levegő beáramlásban, mert ugye a jelenlegi az két furatos, ahol az egyiket nagyon sokszor letakarom az ujjammal véletlenül,akkor a műanyag/gumi borítás milyen fogásra, ilyen kis saját véleményekre tapasztalatokra vagyok elsősorban kíváncsi.
2017. febr. 1. 06:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok :)

Próbáltam egy haverom Aio-ját (nem a box), 5 slukk után melegedett a szipka és maga a tank is. Amúgy kompakt kis szerkezet, bár ha választanom kellene egy kanger protank3 mini egy akármilyen akksival, vagy valamelyik aio, akkor az elsőt választanám.


Sokat olvasok a témával kapcsolatban, kb mindenki lecseréli 1-2 hónap után, és panaszkodnak a porlasztókra is.


Ha tudsz keress fel egy olyan üzletet, ahol ki tudod próbálni, vagy várd meg ameddig vesz valaki az ismerős körből :)


Amúgy nekem kényelmesebb, biztonságsabb egy box mod, mint a többi, de mindenkinek más...

2017. febr. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is szívesebben vennék ilyen modos dolgokat,de Kaposváron nem igen tudok róla hogy lenne ilyen, a nagy dohányboltba költöözések idején eltüntek és feledésbe merültek a témával foglalkozók. A másik meg hogy azért külön külön még használtan is ~10.000-20.000 között mozognak szóval 20-50.000-ig elég sok pénzt rá lehet költeni elsőre :D
2017. febr. 2. 04:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Külföldi likek:

Tank:

KF v5: [link]

Toptank mini: [link]

GT2: [link]


Pamut:

10: [link]

200: [link]

iStic pico: [link]


Huzal

NiCr: [link]

SS: [link]


Kanger Topbox:

[link]


Kész porlasztók Subtank/toptank minihez:

[link]


Tekerősegéd:

[link]


Akksit a Gearbest-ről jelenleg nem tudsz rendelni.

Ugyanezeket még Fasttech vagy Aliexpress-en is megnézheted, csak legyen odaírva, hogy authentic vagy original, és akkor eredetit kapsz.


Ha rendelsz, arra figyelj oda, hogy 22 dollár fölé ne nagyon menj, így nem kell vámot fizetni. (egyben a szett ezért kockázatos).

2-3 hetet kell várni rá biztosan, mire megérkezik.

Tracking-gel(nyomkövetéssel) kérd a szállítást.

Huzallal, vattával, a Pico +Toptank mini megvan 15.000-ből.


Ha itthonról rendelsz kb a duplájába kerül.

Nekem a Pico + toptank mini a kedvencem (RBA-val)

Vagy a másik nagy kedvenc, itthon is kapható:

[link]

+toptank/subtank mini: [link]

2017. febr. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!