Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az lenne hogy elektromos...

Az lenne hogy elektromos cigihez kész e-liquid-et honnan tudok rendelni? Valaki linkelne nekem egy oldalt ahol készen meg lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudom,hihetetlenül hangzik,de azt kellene beírni a google-be,hogy "elektromos cigaretta/e-cigi liquid/folyadék.Linkelek azért neked 2 oldalt.


[link]


[link]

2017. febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lipton. ***** válasza:
Liquidhall, legjobb, legolcsóbb.
2017. febr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm... beírtam de kész e liquid-et nem találtam amit ne kellene keverni
2017. febr. 4. 07:21
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha már utántöltő folyadék van írva,és az összetevők akkor ugye azt màr nem kell keverni?
2017. febr. 4. 07:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem,azt már nem.
2017. febr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. febr. 4. 09:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy utólag a NAV elkaphatja a grabancodat ezért,ugyanis az új törvény miatt már kész liquidet csak dohányboltban szabad venni. Nem tudom mekkora rá az esély persze,de lehetséges
2017. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lipton. ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy amennyi még raktáron van nekik kész liquidekből, azt még árusíthatják június/júliusig, ugyanez igaz a 300ml-nél nagyobb kiszerelésű nikotinos alapfolyadékokra.

Szóval egyelőre rendelhettek nyugodtan.

2017. febr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És még az lenne a kérdésem hogy porlasztóból milyen ohm-ost vegyek? Melyik add több füstöt a 2,0as? Vagy az 1,8as?
2017. febr. 10. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!