Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nehezebb úgy leszokni, ha az...

Nehezebb úgy leszokni, ha az egész családod dohányzik?

Figyelt kérdés
Szeretném letenni ezt a sz***t, de nálunk mindenki dohányzik. Igaz, eddig nem is próbálkoztam túl erősen, de felmerült bennem, hogy mennyivel lesz nehezebb, hogy az egész családom szinte láncdohányos...?
2017. febr. 8. 20:02
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ez nem ettől függ. Ha igazán akarod akkor le fogsz tudni szokni. Az biztos, hogy kemény kitartás kell hozzá, minden esetben.
2017. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így könnyebb is abból a szempontból, hogy ha otthon megállod, akkor akárhol. A legenehezebb helyen kezded
2017. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De, hidd el. így borzasztó nehéz. Ha csak magam dohányoznék, letenném, nem lenne, aki csábít. De ha a pus is, párom is bagózik előttem, nos, nagyobb akarat kell hozzá.
2017. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Saját pèldámat tudom neked elmesélni. Mamáméknál laktam egy évig. Ott senki nem cigizett csak én. Ott eleve kevesebbszer is gyújtottam rá. Elhatároztam hogy lerakom. Egyik napról a másikra sikerült napi 2-3 szálra csökkenteni a cigit, a napi 1 dobozról. Aztán hazamentem látogatóba szüleimhez egy hétre,ahol mindenki szívja. Hát onnantól kezdve lőttek a tervemnek,hogy leszokom. Bár nem is vagyok olyan kitartó típus. Ha erős az akaratod és fejben eldöntöd hogy te leakarsz szokni akkor szerintem mindegy ha valaki úgy füstöl melletted mint egy gyárkémény,akkor is sikerül leszoknod. Ha meg nem vagy erős ,nem vagy elszánt ,akkor mindegy,hogy a családod cigizik e vagy sem,úgyis szívni fogod ☺
2017. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van aki megtudja csinálni így is.
2017. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan. Én úgy szoktam le, hogy körülöttem az egész család szívta. A párom úgy sem képes leszokni, hogy nem csábítja senki. Én is pont ezzel hitegettem magam az előző próbálkozásaimkor, hogy így nem lehet, aztán kiderült, hogy nem is akartam letenni.
2017. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anya,apa lakasba szivja evek ota. En is cigiztem 3 evet. Lakasban valo cigizest cigis koromban is undoritonak talaltam. De igyis letudtam szokni. Es nem mondanam hogy nehezebb volt. Sot igy meg biztosabb is a leszokas szerintem. Sokan azt mondjak hogy leszokasnal kerulni kell a cigis helyeket. De szerintem meg pont nem. Mert ha kerulod akkor csak azt tudatositod magadban hogy valamit megtagadsz magadtol,es emiatt erzed erosnek az elvonasi tunetet. Felfogas kerdese minden. A masik hogy ugyanazzal a barati tarsasaggal unneplek mindent evek ota. Na 10en vagyunk kb 8an dohanyoznak. Szoval ha valaki leakar szokni akkor leszokik. Es ez jo pelda lehet masoknak is kesobb.
2017. febr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!