Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hányan éreznek még így?

Hányan éreznek még így?

Figyelt kérdés

Kicsivel több, mint 1,5 évig aktív dohányos voltam. Január elején fejbevágott az érzés, hogy "Kell-e nekem a cigi? Nem volt rosszabb előtte." Nem leszoktam, e-cigit pöfékelek, Azóta normális cigit kb. 9-10 szálat szívtam el.


Namármost...."Imádtam" cigarettázni, volt egy feelingje (semmi más káros szenvedély nem játszik/játszott nálam), de az a pár szál, mióta nem szívom rendszeresen, nem esett jól. Büdös a kezem, ha olyan, pár percre romlik a közérzetem, zavar a füstje... gyakorlatilag nem jó.


Mióta e-cigizek, nem büdös a kezem, lakásban is bármikor előveszem, nincs füstje, jobban kapok levegőt, még ha fél órán keresztül szívom is, erőteljesebbnek érzem magam. Ezen felül viszont hiányzik is a büdös cigi (ezért szívom emezt, de teljesen más, próbálom tartani magam)


Vannak olyanok, akikben ugyanúgy megvan ez az érzés, hogy a sima cigaretta tényleg nem jó? Olyanok véleményét várom elsősorban, aki leszokott/átszokott, de azokét is szívesen várom, akik esetleg fél évre szoktak le, vagy van bármi ehez hasonló tapasztalatuk.



2017. febr. 27. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb átszokott "dohányos" ember így áll mint te, tehát vannak elegen.

Az e-cigi hirtelen visszahozza az elrontott szaglást és az ízlést, nem is csoda hogy sokan megutálják, de valahol mégis hiányzik pl. a mozdulatok vagy a "feeling". :D

2017. febr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapja vettem az első e-cigim,előtte 10 év dohányzás. Kb 1 hónap volt mire eljutottam oda,hogy a reggeli kávéhoz se kellett cigi,csak nagy ritkán heti egyszer gyújtottam rá a "feeling" miatt.Az még jól esett,nosztalgia volt.


Januárba kb 3 szál cigit szívtam, mikor szívtam az eleje nem tetszett,a közepe már igen,aztán a végére megint büdös volt nem is kívántam utána.


Februárban egy rendezvényen,ahol alaposan lerészegedtem :) megkínáltak egy cigivel,de még így se tudtam elszívni,a felét vissza kellett adjam.

2017. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


#2 Kb. ugyanígy :)

2017. febr. 27. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!