Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyszerre mennyi cigit töltesz...

Egyszerre mennyi cigit töltesz meg és miért?

Figyelt kérdés
Láttam már olyanokat is akik viszik magukkal a készletet és csak egyesével töltenek - - - viszont olyanokat is, akik képesek akár egy hétre előre is "feltankolni"

2017. márc. 6. 07:04
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
0-t mert nem dohányzom.
2017. márc. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha megyek valahova akkor annyit amennyire tudom, hogy szükségem lesz. Ha sehova nem megyek akkor pont mindig a szívás előtt töltök. Miért ennyit és így ? Lusta vagyok.
2017. márc. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha megyek valahova,akkor megtöltöm előző este. Ha csak itthon vagyok,akkor egyesével töltöm,mert lusta vagyok. De volt már olyan,hogy mikor még suliba jártam,előző este nem tudtam tölteni és másnap vittem a suliba a felszerelést és ott megtöltöttem.

Ha a párom is megy dolgozni meg én is akkor kb 50 et töltök egyszerre és azt elosztjuk. Az egy napra elég nekünk,szűkösen.

2017. márc. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
0-t mert nem dohányzom.
2017. márc. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egy napra töltök, akkor ilyen 30-35 szálat, ha két napra, akkor 60-70 szálat csinálok. Minden nap este felé töltöm.
2017. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!