Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Körülbelül egy hónapja vettem...

Körülbelül egy hónapja vettem egy elektromos cigarettát és valamiért még néha mindig "megkívánom" az analóg cigit. Ennek mi az oka?

Figyelt kérdés
2017. márc. 12. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy az analóg "jobb", közvetlenebbül üt. Eleinte én is így voltam vele, de pár hónap után elmúlt. Nem dől össze a világ, ha néha rágyújtasz, de azért próbáld meg megállni: egyszer kell átállni, és ahogy alkalmazkodott a tested, nem fog érdekelni az analóg.


Amúgy a nikotintsó alapú liquidek állítólag jobban hozzák az analóg élményt, gyorsabban szívódnak fel, de ilyet még nem olyan könnyű találni. És mint mondtam, pár hónap múlva már úgysem fog izgatni, mert megszokod a kicsit lassabban ható e-cigit.

2017. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2017. márc. 13. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!