Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigaretta relaxációs célra?

E-cigaretta relaxációs célra?

Figyelt kérdés

Üdv!

Nagyon ritkán van, hogy dohányzom, ha éppen megkívánom valaki ad egy szálat, haveri társaságban.

Tudom, hogy káros nem is szeretnék rászokni, mégis van egy ellazító, kellemes hatása amit talán az e-cigi is megtud adni. Eddig egyszer próbáltam egy elég alap szettet.

Érdemes lenne venni egy kezdő készletet heti 1-2 cigizésre?

A dohányboltokban milyeneket lehet kapni és milyen árkategóriában?



2017. márc. 12. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyire èrdemes venned egy alap szettet, azt neked kell tudni.

A legalapabb, de már használható kèszülèkek cca 10.000ft-tól kaphatóak.

Írd le hogyan szoktál dohányozni (szájból tüdőbe, vagy egyből tüdőbe)

Ha nem tudod, akkor szívj el egy cigit ès írd le a szívási technikádat :)

2017. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jozetha válasza:

Szia,

az E-cigivel ocsóbban kijössz, két napja van nekem is meg, használtam kazáncserével és egy elég elfogadható méretű üveges mentolos liquiddel került nekünk 6 ezer forintba:

2000 az alapkészülék (a kazán nem volt jó)

1900 új kazán

800 liquid

1500 a töltő


hogyha ilyen kevésszer szívod, akkor a liquid neked ami 800 ft kibírja pár hétig, hónapig, és ugyanolyan jó hatása van :)

2017. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Először szájba aztán tüdőzöm le. Szerintem nagyon sokan így dohányoznak. Vízipipát sose próbáltam elvileg azt lehet egyből tüdőre szívni.
2017. márc. 13. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt a készüléket sokan használják, de a nagy dohányosok 1-2 hónap után feljebb váltanak.

Állítva nem tud megfolyni.

Ha jól emlékszem csak a 0,6ohm-os porlasztóval használják, mert a többinél vagy íz, vagy gőz nincs.

Én egy haveromét próbáltam, a 6. slukk után melegszik a szipka, de ha nem lógsz rajta folyton, akkor nem gond :)

[link]

vagy itt: [link]

De ezek a típusok dohányboltokban is kaphatóak sok helyen.


A kezdőszetteket nézd meg,hátha más tetszik.

A Kanger C csak egyből tüdős és az iJust-ok más porlasztóval használhatóak szájból tüdőbe, de nem arra vannak kitalálva, így kicsit levegősebbek.

Egy másik ismerősöm ilyet használ már 3 hónapja és elégedett vele:

[link]


Ha ettől komolyabbra vágysz, akkor iStick pico, valamilyen tankkal, ami MTL-re alkalmas. De az kb 30.000Ft-ból áll meg.


MTL, azaz szájból tüdőbe általában az 1ohm feletti porlasztók alkalmasak,de inkább az 1.2, 1.5 ohm felett.

2017. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!