Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Voltam orvosnál, jogos a...

Voltam orvosnál, jogos a viselkedése? 17L

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, azt mondta lehet kezdődő asztmám van de miután megtudta, hogy dohányzok nem foglalkozott velem, bunkó volt végig és azt mondta tudna mit felírni de nem fog, mivel akkor lehet jobban lennék és tovébb dohányoznék. Megjegyzem hetek óta napi 4-5szálat szívok, vagy annyit se.
2017. márc. 14. 20:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%
Jogos ám. Főleg ez az utolsó mondatod, hogy 4-5 szálat szívsz naponta, hát az nagyon is sok. Megkapnád a gyógyszert, már csusszanna is a doboz naponta asztma mellett. Gratulálok. Köss barátságot a 17/L lehetek terhes lánykákkal, segítsétek egymást.
2017. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

kezdodo asztmanal tenyleg nem ajanlatos dohanyozni,mert magad alatt vagod a fat! ennek ellenere az orvos eleg furan allt a dologhoz, keress egy masik dokit.

egyebkent a sajat erdekedben mondom, hogy a napi 4-5 szalat meg siman le lehet tenni.

2017. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
36%

Legközelebb mondd azt,hogy már nem dohányzol.


Elég undorító emberek vannak az egészségügyben,mondd azt,amit hallani akarnak..

2017. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%

Persze lefogadom,hogy a kedves orvosod is autóval jár a munkahelyére,nem tömegközlekedéssel.

Az persze nem felelős a szmogért,mert nekik mindent lehet.

2017. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem jogos szerintem. Attól ,hogy orvos nem kell bunkonak lenni, természetesen köztük nincs bagós valószínűleg.Javasolhatja ,hogy hagyd abba,de a kezelést nem tagadhatja meg.
2017. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
De nem tudjuk kezdodo asztmam van e vagy sem, nem vizsgalt meg. Azt mondta nem foglalkozik velem, nem erdekli, igy szo szerint. Honapok ota fulladok, sipolok ki es be legzesnel, nagyon durvan hallhatoan, nem erdekelte ez se. Azt mondta nem vizsgal meg.
2017. márc. 14. 20:57
 7/26 anonim ***** válasza:
15%
Te vagy bunkó. Ehhez nincs is mit hozzátenni. TB re gyógyíttatod magad, és közben cigizel. Én biztos nem írék fel neked gyógyszert. Gyógyulj ahogy akarsz.
2017. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezzel az erővel ne lássanak el senkit,aki dohányzik.


Mégis miféle hozzáállás ez?

Az Áfa,amit a dohánytermékekre terhelnek elég magas,és az orvost is abból a pénzből fizetik ki.

2017. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Hozzáteszem,én nem dohányzom.

De az az arrogancia,amit egyes orvosok tanúsítanak a betegekkel szemben vérlázító.


Mi az,hogy nem írja fel?Akkor ő miért kapja a fizetését az adófizetőktől?

Menne el magánkórházba megnézném hány napig dolgozna ott,ha egy beteg panaszt tenne.

2017. márc. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy ez lehet asztma is, mivel durvan allergias vagyok mindenre, de nem vizsgal meg, nem ad gyogyszert ra. Annyit mondott, hogy kezdodo bronchitisem van, lehet sulyosabb, ez biztos, de erre sem ad semmit. A zarojelentesembe sem irt bele semmi mast csck annyit, hogy a leszokas a dohanyzasrol.
2017. márc. 14. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!