Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás miként hat ki a...

A dohányzás miként hat ki a növekedésre?

Figyelt kérdés

Naponta 3-4 cigarettát szivom el

15 éves vagyok,és kiváncsi vagyok rá

Tudom le kéne szokni...le is fogom!

Csak erre a kérdésre kérek választ!

Köszönöm!


2008. okt. 12. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Miként hatna? Lassabban nősz és alacsonyabb leszel, mint ha nem bagóznál. Ráadásul megnő a szív-érrendszeri betegségek kockázata, nagyobb eséllyel kapsz tüdőrákot, de gondolom ezeket az érveket már ismered.
2008. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a növekedésre nem hat csak a tüdődre meg a szervezetedre.Ilyenekből lehet összeszedni szép kis tüdőrákot,gégerákot,szívinfarktust stb.
2008. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Az utolsó válaszolónak nincs igaza,mert a cigi, igen is gátolja a növekedést. Egyértelmű, ha ilyen fiatalon dohányzol, "pici" Maradsz...

Kihat a menstruációra, magasságra, egészségre..

2008. okt. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát a cigiről nagyon nehéz leszokni...vagy ha leis szoksz akkor 1-2 hónap (hét) múlva visszaszoksz rá. Akkor inkább úgy csináld, hogy minden nap egyre kevesebb cigit szívsz, és a végére, már azt veszed észre, hogy nem is kell cigi.
2009. júl. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!