Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 16 eves vagyok es cigizek. A...

16 eves vagyok es cigizek. A szüleim tudnak róla. Na szoval kerdesem az lenne hogy a suli elött, szünetben es suli utan a tanarok mit csinalhatnak ha latnak engem cigizni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Ameddig nem az épületben, vagy az épület területén belül csinálod nem szólhatnak, nem lehet következménye.


Ha azon belül, akkor figyelmeztetnek, többszöri figyelmeztetés után pedig el is tanácsolhatnak. Bármi lehet, de nem jó az biztos.

2017. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a sulin kívül cigizel, akkor nem semmi közük hozzá. De tilos a dohányzás minden iskolában, szóval ha ott cigizel akkor akár be is írhatnak. Mondjuk én szoktam cigizni a suliban és még sosem kaptak rajta, leszarják ha valaki dohányzik a wc-ben.
2017. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Látom megy a tüdőgondozás". Nálunk egyszer egy tanár ilyet szólt. :D
2017. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden órán feleltetni fognak.
2017. ápr. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem szólhatnak érte semmit.
2017. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!