Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 16 éves vagyok. Fél éve...

16 éves vagyok. Fél éve cigizek napi 2 szálat szívok. Téli szünetben leálltam a cigivel azóta néha szúr hol az egyik hol a másik tüdőm, és van olyan érdekes bizsergő érzés a mellkasomon egész nap! De néha más szerveim is szúrnak:/Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
a cigitől?megérdemled...
2010. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Hat termeszetes hogy a cigitol,de menj el dokihoz,lehet valami mas is!
2010. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%

Tüdőrák kezdeti tünete, mely a dohányzás során alakult ki.

Operálni kell nemsokára.

2010. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom azért napi két szál, és azt ugyan nem írtam oda de hétvégenként nem cigiztem ,és nem csak egy nap volt hogy nem cigiztem a 2 kezemen meg tudom számolni a fél év alatt hány dobozt szívtam el, az különösen gyanús hogy miután leálltam vele azután kezdődött mikor abba akartam hagyni, de én el tudom képzelni hogy a helytelen testtartás miatt is lehet főleg akkor szúr ha ülök, de tényleg csak néha, mindenesetre lemegyek orvoshoz mert le akarom tudni a dolgot.
2010. jan. 5. 14:48
 5/14 anonim válasza:
Fél év cigitől nem nagyon alakul ki rák ilyen korban, de szerintem menj orvoshoz mert könnyen lehet tüdőgyuszi is, de nem kizárható a rák sem de az nem biztos hogy a cigitől!
2010. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
sajnos gyerekorban rászoknak mig élnek csomo embert bosszamtanak a dohánygyárak jojárnak a dohányosok meghalnak persze a nemdohányzok is csak azokrol nemmondják hogy a ????? volna meg aszt nem mondom hogy többet a szádba ne ved ugyse használna ezt a szülöknek kell megoldani mert azért nekik van fogalmuk eröl, asztmondják nyugtat a cigi,deha nem gyujthatrá akkor megint csak tiszta ideg ez egy örök lavina vondle a követkesztetést.tt zl.
2010. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
A sok cigi árthat!!Miért nem költitek el azt a pénz másra!!
2010. jan. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ehhez a szúráshoz a ciginek nincs köze. Se az elhagyásnak, bár azt okosan tetted. Sportolj többet, mozogj tanulj. Ha nagyon idegesít a dolog, menj el a háziorvoshoz. Ha semmi sem jön be, felvágnak kettőbe, és megnéznek belülről is. Nem lehet az, hogy 16 évesen szurkodjon valami.
2010. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a cigitől van.Nyugodj meg!Ha sokáid tart menj el a háziorvosodhoz és mondd el neki.
2010. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség h tüdőrák. Pláne 16 éves korban. Nemdohányzók is kaphatnak tüdőrákot ha a génjeikbe van kódolva a hajlam. A szúró érzés viszont komoly érrendszeri panaszokra adhat okot. Ez nem vicc. Szívinnfarktust ilyen fiatalon is lehet kapni hidd el.
2010. jan. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!