Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem tudok elaludni cigi...

Miért nem tudok elaludni cigi nélkül? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Mostanában nem tudok elaludni anélkül, hogy nem szívok el egy cigit. Napközben tényleg nem szívok el egy szálat sem és egyáltalán nem is kívánja a szervezetem. Viszont amint megyek aludni rögtön rám tör a vágy egy szál cigi után. Gondoltam egyszerű berögződés megpróbáltam kipótolni valamivel ittam kakaót, üdítőt, aztán próbáltam rágózni, enni valamit de csak az esti cigim után tudtam jól aludni. Mikor mondtam szüleimnek az egyik hétvégén mi a helyzet, azt mondták ez van ez ellen csak én tudok tenni viszont ők teljesen érthetően nagyon nem örülnek neki. Anya mondta, hogy papám is minden áldott-áldatlan napon a esti fürdés előtt pipázott. Akkor lepődtek meg a leginkább mikor tényleg látták, hogy csak egy szálat szívok egy nap lefekvés előtt se többet se kevesebbet. Kifejezetten elkezdett zavarni mostanában valamiért ez a szokásom, nem anyagi okok miatt mert így napi 1 cigivel nem megterhelő anyagilag, edzés közben sem szoktam köhögni. Egyszerűen zavar.

2017. márc. 28. 00:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj ide, én gyerekként szoktam rá és a fél életemet átbagóztam, mielőtt egyik pillanatról a másikra teljes nyugalomban letettem. A cigaretta miatt és főleg a nikotinhiány miatt vagy ideges. A cigi nem hagy aludni, hamar kimegy a nikotin és az agyad kéri az újabb löketet, csesztet, hogy szívj. De ezt nagyon könnyen ki lehet bírni, és ha meg akarsz szabadulni ennek a rabságától, és úgysem tudsz aludni, hallgasd meg Allen Carr rövid úton leszokni a dohányzásról hangoskönyvét, nekem is azzal sikerült nyugalomban végtelenül egyszerűen végleg leszoknom.
2017. márc. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pár napig bírd ki nélküle.
2017. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!