Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mostanába sokat cigizek,...

Mostanába sokat cigizek, okozhat ez szívritmuszavar szerű tünetet? és meddig tart?

Figyelt kérdés
Pulzusom,vérnyomásom az jó csak ilyen fura érzés jött rám már kb 1órája érzem.olyan mintha dobbanna egyet a szívem a hasamnál.lehet ez attól hogy sokat cigizek?

2017. máj. 4. 19:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy 1éve ezzel küldtek sürgösségire,akkor sok volt a kávé is nem csak a cigi,ugyan ilyen érzésem volt akkor is,akkor concor 5mg írtak fel és a mai napig szedem.
2017. máj. 4. 19:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mióta dohányzol? Kb mennyit szívsz el egy nap? A cigarettázás könnyen okozhat szív és érrendszeri panaszokat, szóval könnyen meglehet.
2017. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán. A nikotin érösszehúzó, és a szívritmust is megbirizgálja, főleg ha egymás után szívsz el többet, vagy jelentősen nőtt mostanában a napi "adagod".
2017. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
43 vagyok. kb 15 éves korom óta dohányzok,jelenleg az elmúlt napokba a sok ideg miatt közel 2dobozzal.de álltalába 1doboz szokott elmenni,de kb másfél hete közel 2doboz.lehet nagy bajom?vérnyomás pulzus jó,de 10 mérésből 8nál ritmuszavart jelez a vérnyomás mérő.most menjek megint ügyeletre?egyéb más panaszom nincs,csak ideges vagyok meg megvagyok ilyedve.
2017. máj. 4. 19:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Megnőtt a mennyiség is és egymás után többet,pl 1óra alatt 3 szál
2017. máj. 4. 19:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Kávét már 1éve nem iszok.elmúlhat ez magától?ha vissza veszem a cigit?de megpróbálom végleg lerakni.remélem a hirtelen leszokásnál mem lehet tünet a ritmuszavar a nikotonhoány miatt?vagy ügyelet?
2017. máj. 4. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen okozhat.
2017. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hál isten elmúlt ez az érzés,de tegnap este 5 óra óta nem gyújtottam rá,most elmúlt reggel 6.igaz közben aludtam is,de az a fura hogy egyenlőre még nem is kívánom a cigit.nem is bánnám ha letudnám tenni.
2017. máj. 5. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!