Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E cigi elromlott SOS segítség!?

E cigi elromlott SOS segítség!?

Figyelt kérdés

Egy hete vettem egy fekete ego aio boxot és ma kimostam vízzel a porlasztóját plusz a fejét utána megszárítottam de lehet nem vártam eleget vagy nem tudom de egyszerűen nem akar működni...

Néztem videón hogy lehet vízzel kimosni...vagy mégsem?

egyébként világítani világít bekapcsol meg minden de nem ad gőzt...

egy új porlasztót is tettem bele azzal se működött csak pöfékelt egy égett szagú kis valamit...



2017. máj. 14. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegyél bele új porlasztót, töltsd fel liquiddel, várj vele legalább 10 és közben szívogasd erősebben és gyengébben.
2017. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Előre készített porlasztót nem igazán lehet mosni. Addig kell használni ameddig nem érzed az égettebb ízt, ami a fűtőszálra került.

Ha előjön a kokszos íz, akkor cseréled. Beitatod pár csepp (csepptől függ, 3-6 csepp) liquiddel a porlasztót és úgy tekered be. Majd vársz, és a tűzgomb megnyomása nélkül, szívogatod, ahogy előttem is írták. min. 10 percet vársz használat előtt, ha jól beitattad a porlasztót, akkor is!


A "fejét" amin a szipka van, azt úgy látom lehet mosni, elég csak forró vízzel átöblíteni, de ha nem cserélsz ízt akkor felesleges. Én csak akkor szoktam mosogatni, mikor teljesen más ízt teszek bele, pl. citrom vagy eper után kókusz (ezek nekem nem passzolnak össze). Ha kókusz volt benne és csokis valamit akarok szívni, akkor nem mosok semmit, csak rátöltöm, pár slukk után úgy se lehet, vagy nem nagyon érezni.

2017. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm már működik:)
2017. máj. 16. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!