Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki megtudná-e nekem...

Valaki megtudná-e nekem mondani, hogy melyik kapható/rendelhető ciginek a legnagyobb a nikotintartalma?

Figyelt kérdés

#Igci
2017. máj. 23. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs konkrétan legerősebb, mert a limitet jogszabály adja meg 1 egész lehet a maximum. a piros dobozosok szoktak 0.8asok lenni, 1-esek nem igazán vannak, én csak a djarum-ra emlékszem, de azt meg megszűntették.
2017. máj. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pipázz a 8000ft/40g csomag német import dohányoknak 120mg nikotin tartalma is van. Ha jó a pipád tehát nem műanyag akkor 99 éves korodban még nem lesz tüdőrákod. Amúgy az elöttem válaszolónak igaza van 1,0mg a legerősebb cigiben. Pipában 120mg iszonyú sok. Amire az van írva: borkum riff, jacht, holsge danke, ...stb 2500ft-os pipadohányok azok 50% dohányt másik fele egyébb itatott papírt tartalmazz szörnyű az íze is és 10-20mg nikotin ha van benne a jacht szinte nikotinmentes. A másik a drága szálra kapható szivar cavendish levéllel sodorva. Erős jó nikotinos de kiköpöd a tüdőd. Mielött rágyújtasz valamire tanulj elötte róla mert meg is ölheted magad Pl ha pipát benzines öngyújtóval gyújtasz vagy hasonló.
2017. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!