Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen e-liquidet vegyek a...

Milyen e-liquidet vegyek a leszokáshoz?

Figyelt kérdés

Üdv!

Cigiről szeretnék leszokni,napi 10szál töltött cigit szívtam,most vettem egy JoyeTech AIO BOX e-cigit, rendelni szeretnék liquid alapot és aromát.

12mg nikotin tartalmút néztem ki, de nem tudom hogy 50/50 arányosat vegyek, vagy 70/30 PG/VG-set.

Ahogy olvastam a PG felelős a torok hatásért, ízért. Ha nagyobb PG arányút veszek,akkor érezni hogy erősebb az e-cigi,vagy akkor inkább a nikotin tartalmat fokozzam?

Nikotin mentes liquid,és nikotinos liquid között azon kívül van valami különbség a nikotin mennyiségen kívül? Tehát gondolok arra, hogy gyengébb a nikotin mentes,vagy ezt az ember nem érzi?

Nikotin mentes,magasabb PG arányú folyadékkal is lehet érezni a torokhatást?

És még egy kérdés, a csak 100% VG-s folyadékot lehet szívni? (persze aromával bekeverve) Gondoltam hogy vennék olyat a füstmennyiség miatt,néha eljátszani a füsttel :D

KÖszönöm a válaszokat


2017. máj. 28. 14:36
 1/3 Pistajóska válasza:
2017. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pistajóska válasza:

Ha kísérletezni akarsz olcsón,akkor ezzel kevergethetsz kisebb mennyiségeket is: [link]

Ügyelj a pontosságra!

2017. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálgass, csak úgy tudod meg, hogy neked mi a jó. Vegyél most 50/50-t, legközelebb 70/30-t, érezni fogod a különbséget.

A PG valamelyest erősíti a torokhatást, de a nikotin sokkal hatásosabb. Nikotin mentes, magasabb PG arányú liquiddel valamicskét nagyobb lesz a torokhatásod, de nem sokkal.

2017. máj. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!