Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most mi az aktuális helyzet...

Most mi az aktuális helyzet az e-cigivel? Betiltották / mégsem? Ha nem, hol lehet kapni (Budapest)?

Figyelt kérdés

Nem tudom, most éppen mi a helyzet ezügyben. Napi 4-5 szál cigit szívok el, de nem esik jól. Viszont maga a "szertartás" igen. Jól esik felállni, kimenni, meginni egy kávét, hozzá elszívni egy cigit, de! Sokszor érzem, hogy nagyon nem esett jól, fáj a torkom, fáj a hátam, volt, hogy öklendeztem is a füsttől, szóval nem jó. Reggel nem tudok rágyújtani, hánynék is szerintem, de este jól esik maga a dohányzás, de a füst nem. Büdös, és érzem, hogy nem tesz jót. Bármennyi időt kibírok nélküle, de akkor kell találnom egy másik "szertartást".

Ezért gondoltam az e-cigire. Nem büdös, és a mozdulat marad. ...vagy azt betiltották?! Olvastam, hogy valami "gőzt" bocsájt ki, különböző ízesítésű patronokat lehet bele kapni. El nem tudom képzelni, milyen lehet.



2017. jún. 6. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hallottam arról hogy betiltották, amúgy kezdetnek egy e-pen szerintem elég ahhoz hogy mégis milyen az elektromos cigi. Az e-pen olyan amit nem lehet újratölteni, ilyen 1x használatos, csak nyilván nem egy szívásnyi, azért van benne folyadék rendesen. Dohányboltban lehet venni, vagyis én ott vettem még régebben. Aztán vettem csak rendes e-cigit.
2017. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)


Körülnéztem webshopban: akkumulátor, porlasztó, patron, folyadék, ...stb. Ennyi mindent kell hozzá venni?! Remélem, lehet kapni ezeket egyben is.

2017. jún. 6. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi,lehet kapni egyben. De amit az első írt azt felejtsd el,mert csak a kedved megy el. Viszont azzal számolj,hogy kezdetben 10-12 ezret rá kell szánnid a készülékre. [link] Innen nézelődj,én személyesen a Joyetech ego aio-t és a kangertech togo minit tudnám ajánlani. Ezeknek az az előnyük,hogy all in one készülékek,magyarán egybe van az akksi,a patron stb így abszolút egyszerű a használatuk,csak a porlasztót kell 3-4 hetente cserélni.(ez piszok egyszerű,kb mint egy csavart becsavarni szóval ettől ne félj). Ezek viszonylag jó ecigik de megfizethetőek,az egot énis használtam 1 évig semmi bajom nem volt vele,szerettem. Ennél olcsóbbat nem nagyon éri meg venni,mert csak a bajod lehet vele és elveszi az egész kedved. Ha valamiben segítség kell kérdezz
2017. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lipton. ***** válasza:

Nincs betiltva, csak már megint szigorították.

Távkereskedés tilos ugye, már tavaly is az volt, gondolok itt nikotinos alaplére, e-cigis cuccokra...

Alapléből 300ml a max mennyiség, ami behozható, illetve a nikotin mennyiséget is szabályozták.

2017. jún. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Nektek is. Utánajárok ezeknek a típusoknak, köszönöm szépen. Felmentem egy ilyen honlapra, de megmondom őszintén, kb. a vaskohó tartozékai és alkatrészei között is ennyire tudnék eligazodni, mint ott... :) Így már könnyebb lesz eligazodni.

Nikotinos alaplé?! OMG! Ennek a folyadéknak ez a neve?


Köszönöm szépen még egyszer, talán majd megtanulom egyszer. Szeretném kipróbálni.

2017. jún. 8. 10:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Az alaplé az akkor kell,ha kevered magadnak a liquidet nem készen veszed. Annyi,hogy az alapléhez még aromát kell keverni és úgy lesz kész liquid. De ez csak akkor érint ha nem készen veszed.
2017. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így már értem, nagyon köszönöm! :)
2017. jún. 12. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!