Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokásban lévők vagy akik...

Leszokásban lévők vagy akik már leszoktak! Titeket is piszkáltak a dohányzó ismerőseitek azért mert leszoktok?

Figyelt kérdés

7 év dohányzás után úgy döntöttem hogy leszokok, de a barátom baráti társasága (ők mind dohányoznak) végig piszkáltak ez miatt. Abszolút nem számítottam erre a ''jó indulatra'' és köpni nyelni nem tudtam. Nem várom el hogy ez miatt engem dicsőítsenek vagy bármi féle különleges bánásmódban részesítsenek, de az szerintem elvárható hogy nem oltanak ez moatt 20 percig és poénbol arconfújnak cigifüstel... Véleményetek.szerint az ilyen helyzetekre mi a helyes reakció?

23/L


2017. jún. 17. 08:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért...
2017. jún. 17. 08:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Parasztok! A mi tarsasagunkban aki leszokassal probalkozott, azt tamogattuk lelkileg, nem meg rugtunk rajta egyet...
2017. jún. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem így nem piszkáltak, de nagy elismerèsben sem volt rèszem. Mondjuk èn eleve nem vertem nagy dobra, hogy leszokok, mert számítottam az "úgysem fogod bírni" című támogató mondatokra.

Gondolom a dohányos ismerőseid nem gyújthatnak rá bárhol, ne menj velûk olyan helyre, ahol lefújnak füsttel. Amúgy tènyleg bunkók.

2017. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor látszik igazán milyen értelmi színvonalon vannak az ember ismerősei. Ahogy már írták is, segíteni,támogatni kéne benne a másikat és akár még a közösség is segíthet neki azzal, hogy ők alkalmazkodnak egyszer-egyszer a helyzethez (pl. ültök a kocsiban és nem gyújtanak rá,csak amikor kiszálltatok stb). Na, ilyen lenne egy normális szituáció.


Aztán van ez a másik véglet,amit a kérdező is megtapasztalt és én is. Volt egy gyerek,nem igazán barát,de ő pl. folyton éreztetni akart valami olyasmit,hogy én nem vagyok olyan teljes értékű,mint ő a cigivel a szájában...hát jó mondom, akkor lehet így is és sorra vettem az undorító,bűzlő száját,ruháját,kezét, hogy már 100 métert se tudna lassan lefutni,mert nincs tüdeje és,hogy ő már lehet ki se tudná elégíteni a nőket a lankadt,vérszegény p.csével.

Ki kell állni és ha olyan az ember,olyan a szituáció,akkor vissza kell szólni neki,de rendesen. Valószínűleg elmegy a kedve tőle,hogy legközelebb is beléd kössön.

2017. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem a dohányzó ismerősök nem zavarnak! Amúgy is csak egy van, de nem erőszakoskodik, hogy például sörözés közbe gyújtsak rá, de még arra is oda figyel, hogy ne a pofámba menjen az égő cigiből a füst!
2017. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Záróra válasza:
akkor a "baráti társaságodról" is szokj le
2017. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!