Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az, hogy a cigitől...

Miért van az, hogy a cigitől erős szívdobogásom keletkezik?

Figyelt kérdés
Tehát cigizek és amikor már elszívtam, érzem, hogy erős szívdobogás és magas pulzus jön rám. Ez már kb. 4 alkalommal megtörtént. Pedig 6 éve cigizek már és csak most február végén volt az első ilyen. Utána április és most júniusban kétszer. Csak úgy múlik el, ha leülök és szép nagyokat lélegzem. Dokinál is voltam vérvétel volt de csak magas koleszterinszintet állapított meg. 19/F

2017. jún. 22. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A nikotinnak akut érszűkítő hatása van (összerándulnak az érfalak egy pár percig),+ szűkíti tüdőhörgőket,ami csökkent oxigén ellátást okoz.A szervezet a legésszerűbb módon próbálja kompenzálni: felgyorsítja a pulzust,a vérkeringést.
2017. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az normális hogy 145/perc volt a pulzusom egy darabig? Rendesen éreztem, hogy a torkomban vert a szívem.
2017. jún. 22. 00:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális.Egy elszívott cigi úgy hat,mint ha 1 percig futottál volna.Persze nem így kell "sportolni".:)
2017. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha leteszed elmúlik.
2017. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

6 éve???????????

19 éves vagy, hagyd abba még "idejében" ha nem megy kérj segítséget, az egészség érdekében semmi sem szégyen!!!!!!!

2017. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!