Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van e folyadék alapú dohányzás...

Van e folyadék alapú dohányzásleszoktató készítmény?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon gonosz, de szeretném leszoktatni a barátnőmet a cigiről, mert nagyon zavar. De magától ilyesmire nem hajlandó. Gondoltam ha létezne vmi olyan szer amit belekeverve az italába segítené a leszokást, vennék olyat. Akár olyat is amitől ha rágyújt rosszul lesz. Tud e valaki ilyen készítményekről, mert tájékozatlan vagyok a témában.
2010. máj. 20. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hallottam ilyenről, de elég hülye ötlet. Tekintsünk el attól,hogy más italába titokban kevergetni dolgokat nem éppen egyenes dolog. A nagyobb baj az,hogy esetleg nincs szerencséd és a barátnőd allergiás lenne valamelyik összetevőjére a cuccnak és baja lenne tőle. Utána milyen lenne a viszonyod a tükörrel?
2010. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Figyelj ha ő nem akarja akkor nem fog menni.Engem is le akart szoktatni barátom de nem akartam.Most már én saját akaratomból álltam neki leszokni a cigiről.
2010. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Őt körülvevő "negatív" körülményeket kellene megszüntetni, amitől feszültsége van. (pl. munkanélküliség, párkapcsolati problémák, családi problémák stb.)
2010. máj. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kend be a szűrője végét(de csak finoman, ne látszódjon!!!)ilyen keserű körömrágásról leszoktató kencével brutál sz@r lesz a cigijeXD
2010. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
keverj 2 dl salétromsavat az italába.. soha többé nem fog rágyújtani
2010. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:

Ha egyáltalán nem is akar leszokni, akkor mindegy, mit itatsz vele.


Az ürmös italok (pl házilag áztatott abszint, fehérüröm-tea) nekem eléggé eltüntették a nikotin-igényemet (előtte szivaroztam időnként), de azt nem teszed észrevétlenül az italba, az 120% :DD

2010. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy olyan rosszat csinálnék, főleg, hogy azóta már kiderült, hogy tüdőrákja van. Éljen a cigi és tényleg eszébe ne jusson senkinek leszoktatni a másikat, baromi menő a cigi. Tök jó érzés, hogy ha lenne ilyesmi és pofátlan módon ráerőszakolom, lehet hogy lenne egy egészséges barátnőm...
2012. jan. 21. 03:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!