Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csináltam rosszul?

Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés

Újonnan vásárolt Joyetech eGo AIO e-cigiről van szó.

Megtöltöttem a "MAX" jelezésig,átitattam a prolasztót és kipróbáltam.

A probléma az, hogy 2-3 slukk után felforrósodik és néha csak égett ízt érzek.


2017. júl. 3. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen VG-PG arányú lötyit használsz? Az AIO kazánoknak kicsi a nyílása, nem bírják a magas VG-t. Bár van aki szerint még 70-30-cal is működik, de én inkább 50-50-et használok.


De lehet, hogy a kazán a hibás. Ahogy hallom, bő 10% selejt van közöttük.

2017. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
50-50-es löttyöt használok hozzá bár nem tudom, hogy a porlasztó rossz, vagy a liquid, mert alig van íze.
2017. júl. 3. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsérélted? Az új porlasztóval milyen?
2017. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kicseréltem, de a másik porlasztó gyárilag rossz volt.

Feltöltöttem az e-cigit,raktam bele löttyöt,porlasztó átitatva és mehet...de olyan égett és csípős volt, hogy azt hittem megfulladok.

Egyébként mindkét porlasztó 0,6-os volt és ha jól tudom az egyiknek 0,5-ösnek kellett volna lennie.

Az "első" porlasztóval úgy, ahogy üzemel, de még mindig elég gyenge.

Úgy érzem többet a Joyetechtől sem kell vásárolnom.

2017. júl. 4. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy szívás. Tudom, hogy nem vigasztal, de nekem 8-10 porlasztóból még egy se volt hibás eddig, és ez az egyetlen e-cigim, amivel soha nem volt semmilyen gondom.
2017. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!