Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet Budapesten lehetőleg...

Hol lehet Budapesten lehetőleg minél közelebb a Nyugati pályaudvarhoz cigitartó kis dobozt?

Figyelt kérdés
Ilyen kis lapos fém zsebbe tehető kis dobozra gondolok. Átutazóban leszek Pesten, egyáltalán nem ismerem a helyet :D.

2017. júl. 23. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Barmelyik nagyobb dohanyboltban szerintem.
2017. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dohánybolton kívül esetleg? Ajándékba lenne, 17 vagyok, nem engednek be :D ( No meg ki hinné el, hogy nem nekem lesz...)
2017. júl. 23. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek sajna leginkább dohányboltban kaphatók, esetleg bőrdiszművesnél bőrből, vagy rendelhetsz neten.
2017. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ajándékboltban esetleg? Vagy esélytelen?
2017. júl. 23. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán még ilyen ázsiai diszkontban mondanám, ahol minden vacakot lehet kapni. Azt tudok neked a Jászain mondani.
2017. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kinézel annyinak nyugodtan bemehetsz, max kiküld. A nyugatinál minden sarkon vagy egy dohánybolt, vmelyikben tuti kiszolgálnak.
2017. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bőven nem nézek ki annyinak... Majd próbálok összehozni valamit, legfeljebb beküldök valakit, hátha nem lop meg LOL
2017. júl. 23. 16:21
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Oke hogy beküldöd, de honnan tudja , hogy neked a több fajta mintából melyik tetszene neked ? :D

Egyébként en is a kínai , ázsiai boltokat ajánlom. En is itt vettem egy Smileysat.

2017. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!