Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudnátok adni tippeket hogyan...

Tudnátok adni tippeket hogyan szokjak le a cigarettáról?

Figyelt kérdés
5 éve cigizek napi 1 doboz elmegy minimum. Mennyi ideig tart a kritikus időszak ?

#cigaretta #Dohányzásról való leszokás
2017. júl. 23. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyel tobb cigit. Keruld a cigizos helyzeteket, ne igyal kavet, ne jarj a tobbiekkel cigizni, sorozni. 1-2 het a legdurvabb, azt ki kell birni.
2017. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem akartam letenni a cigit.Mindig így gondolkoztam addíg míg egyszer egy este alatt elment 3 dobozzal és atom módon be is rúgtam mellé.2. Két napig feküdtem csak a második napon kiszáradva alkohol mérgezéshez közeli állapotban gondoltam dobok egy még egy zuhanyt aztán rágyújtok.Szanaszét hánytam magam epe minden.Azóta nem nem akarok nem is bírok rágyújtani.Hát ez az én kedves és gyönyörű történetem a leszokásról.(Így utólag megérte)
2017. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kritikus időszak mindenkinél változó, nálam 3! napig tartott, azóta jól vagyok.

És abban a 3 nap is inkább az "idegeskedés" miatt volt rosszabb, míg rájöttem, hogy csak az agyam csinálja a fesztivált, hogy hozzájusson a nikotinjához. :)

Leszokni meg úgy lehet, hogy nem gyújtasz rá. Tudom, egyszerű leírni, de más megoldás nincs. Az elszívott szálak csökkentése, a "csak egy szálat", "na jó, ez most már tényleg az utolsó" nem működik. Csak tedd le. Amúgy csinálj mindent ugyanúgy, mint eddig, tehát ha kávézol, igyad nyugodtan, csak cigi nélkül. Sétálj be munkahelyre ugyanúgy, mint eddig, csak cigi nélkül. Meg lehet tenni.

Ha nagyon nem bírod, próbálkozhatsz rágóval vagy tapasszal vagy tudomisén, bár nekem 20 év kemény dohányzás után semmire nem volt szükségem.

2017. júl. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2017. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!