Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Érdemesebb lenne e-cigit szívnom?

Érdemesebb lenne e-cigit szívnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Röviden annyiról lenne szó, hogy 17 éves vagyok (már ha ez számít) és mikor el szoktam menni haverokkal valahová, akkor mindig cigizek (van, hogy egy este alatt 5-6 szállal). Ez megy már olyan 2 éve, viszont nem vagyok rászokva, mivel máskor nem is érzem azt a késztetést, hogy nekem most minden áron cigiznem kéne. Arra gondoltam, hogy inkább vennék egy olcsóbb e-cigit, viszont nem ezt a gagyi kínai utánzatot, ami bármikor az arcomba robbanhat:D, hanem olyan 15 ezer körülire gondoltam. Meg lenne az a cselekvés, hogy miközben a többiek cigiznek én is szívok valamit, illetve ugyanúgy füstöl (e-cigi esetében gőz). Ti a helyemben váltanátok, vagy hülyeség az egész és maradjak inkább a sima ciginél?

2017. júl. 30. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd el mindkettőt.

(Amúgy nem kell 15ezret ráköltened megteszi az olcsóbb is. Annak, hogy a szádba robban kicsi az esélye, kb ugyanakkora mint hogy a mobiltelefon felrobban a zsebedben. Ugyanis minden eszköznél előfordulhat, ami aksival működik. A márka és az ár sem garancia, mindent kínában gyártanak. Ha emlékeim nem csalnak éppen ezért hívtal vissza egy szériát a samsung telefonokból, az aksi robbanásának veszélye miatt.)

2017. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyan haverom aki csak buliba szívta, elvolt így évekig nem szokott rá
2017. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állítólag kevésbé káros.
2017. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban járnál. De akkor nikotinmentes liquidet vegyél, hogy tuti ne szokj rá.
2017. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Természetes olyat akartam. Nem a nikotin miatt szívom a cigit, hanem csak a társaság miatt:)
2017. júl. 30. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam 1,5 évig, most kaptam haveromtól egy e-cigit és még bulikban is megtudom állni, hogy ne gyújtsak rá, mindegy mennyit iszom. Pedig előtte, ha alkoholt fogyasztottam akkor nagyon kívántam a cigit hozzá, sőt ez már elkezdett kiterjedni a hétköznapokra is.
2017. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!