Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha ebayrol rendeltem e liquide...

Ha ebayrol rendeltem e liquidet akkor kiszallitjak?

Figyelt kérdés
Nikotin menteset rendeltem csak meg nem vagyok 18 (16). Tendeltem meg melle e cigit is. Szuleim tudjak, beleegyeztek, de szerintetek kiszallitjak ugy higy nem vagyok 18?
2017. aug. 3. 18:20
 1/8 anonim válasza:
Ha a szüleid veszik át nem probléma.
2017. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De postába dobjak be
2017. aug. 3. 18:27
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy igy nem dobjak be, hanem atkell venni postan?
2017. aug. 3. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebayen árulva alkohol esetében aláírás és személyi szükséges átvételnél, de nem mindenhol tartják be, csak megadják, hogy ne vásárolj 18 év alatt. Ugyanez igaz dohányterméknél is, van aki betartja a szabályt, más nem. Attól függ, mit írtak annál amit vettél.
2017. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kutyát nem fogja érdekelni, hogy hány éves vagy. Viszont én a vámtól jobban tartanék.
2017. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En rendeltem mar mindenfelet, ki fog az jonni ne aggodjal. A postas altalaban azt se tudja mit hoz mert ugy van becsomagolva, tehat senki nem fogja szamonkerni hany eves vagy.
2017. aug. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaa akkor jo
2017. aug. 4. 08:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Leszarják ki veszi át és hány éves, nekem a postás még a pénzt is ideadta már amikor 10 voltam akkor is.

Általában be van csomagolva, nem tudja a futár, hogy mit hoz, tehát nem kérhet személyit, ha a postaládába dobják be, akkor meg végképp nem értem, hogy ki kérne tőled személyit, max esetleg, ha postán maradóra kérted volna, mert ott eleve oda kell adnod a személyid, mindegy mit rendeltél.

2017. aug. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!