Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eleaf istick pico 75w. Cigivel...

Eleaf istick pico 75w. Cigivel van a baj?

Figyelt kérdés
Vettem egy ilyen cigit.de olyan bajom van,hogyha nem hasznalom 2 3 orat.utana az elso 7 8 slukk szetmarja a torkomat.aztan jo lesz.de nagyon nem elvezem igy.valaki tudja mi lehet a baj ?

2017. aug. 20. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen tank van rajta?

Mennyi nikotin van a lötyiben?

Direkt vagy szájból tüdőbe használod ès hány watton?

2017. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az alap gyari tankja.egybol tudore.6mgs lotty.de 0assal is kiprobaltam azzal is ilyan volt.. :/
2017. aug. 23. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 70/30-as vagy magasabb VG tartalmú lötyit próbálsz?

Mondjuk a VG felelős a TH-èrt is, szóval ha most ilyent szívsz akkor 60/40-est próbálj ;)

2017. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Próbálj alacsonyabb PG tartalmú eliquidet én 50/50 PG/VG eliquidet használlok ugyanebben az ecigiben a gyári tankjával és abból a 6mg/ml nikotin tartalmú teljesen jó.

Azelőtt 70/30 PG/VG tartalmút használtam az jóval marósabb volt.

Ha neked viszont az 50/50 se vállna be akkor a fentebb emlitett 40/60-et (PG/VG) próbálj PG felelős a torok kaparásért illetve a nikotin tartalom szóval ha ezekből kevesebb van akkor kevésbé marós.

2017. aug. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!