Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E cigivel, liquiddel kapcsolat...

E cigivel, liquiddel kapcsolatban tanácsok?

Figyelt kérdés
Most vettem egy e cigit. Elsőnek egy vivo márkájú cseresznyés liquidet vettem. Az íze leginkább a kanalas köptetőre emlékeztetett, némi vattacukorral, és egy amojan kellemetlen tapétaragasztó szerű mellékízzel. De viszonylag fogyasztható volt azért. Akartam egy jobbat, liqua RY4 et vettem. A tankot nem mertem kinosni, olvastam hogy nem nagyon szabad. Bár alultöltös, szóval talán mégis lehetett volna ha jól kiszárítom. Ezért kiöntöttem csak ami volt benne. Plussz ugye a porlasztót (aspire bdc 1,8) szintén nem mostam ki meg semmi... a használattól kezdett kikopni, de még mindig nagyon eléggé érzik az előző íze. Az új pedig? Még rosszabb. Az alap karamelles ízzel nem is lenne nagy baj, de orron kiengedve brutál teknokolos, rossz izű... szerintem mostmár porlasztót cserélek (amit még nem szereztem be, a trafikokban remélem kapni) a tartályt neg kimosom óvatosan vagy nemtom... Milyen liqidet vehetnék ami jó is és kapni trafikokban? (Remélem ez a ragasztós íz nem normális jelenség mindnél...) vivorol olvastam hogy rossz minőségű, melow dewröl is. Amit jónak olvastam az a bloss. Egy helyen láttam, de épp elfogyott... másik 6 trafikban nem volt. (Még 2 van a közelben amit meg tudok nézni) A mild pipe milyen? Még mit ajánlanátok ha bloss-t nem tudok kapni? Hogy gyümölcsös/dohányos az mindegy... nikotintartalma inkább legyen alacsony, de még akár mentes is lehet (ha az is jó). A készülékem egy ego az oxigaintol, 1300mha-s állítható feszültségű akkumlátorral, aspire BDC 1,8 ohmos porlasztóval. És szeretném megszeretni, ha már belevágtam...:D bármi egyéb tanácsot szivesen fogadok. Köszi:)

2017. máj. 25. 18:49
 1/1 Lipton. ***** válasza:

Megszeretni csak egy komolyabb készülékkel fogod, amit magadnak újítasz fel.

Eliquid France, Mystic Juice, Witchcraft...

De jobban megéri, ha magadnak kevered. :)

Trafikokban ritkán kapsz normális liquidet, és drága is

2017. máj. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!