Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Alsó szomszéd az erkélyen...

Alsó szomszéd az erkélyen dohányzik. Szépen, illedelmesen, pontosan hogy lehetne megkérni, hogy nem szeretnék Én is?

Figyelt kérdés

Jó napokat kívánok

A nyáron költöztek be az alsó emeletre az új lakók. Mikor kinyitom az ablakot 15 percenként, mint az óra mű, olyan pontosan. Elkezd pöfékelni a kisgyerekes anyuka az erkélyen. Én meg a kisszobába, ami az erkély mellett van ugyanúgy cigizek, mint Ő. Erről, hogy lehetne szépen, illedelmesen elkezdeni beszélni a szomszéddal, hogy nem szeretnék dohányozni vele.

Sajnos láttam már olyant, hogy szépen kedvesen, udvariasan megkért valakit egy ismerősöm, régebben, hogy ne dohányozzon egy váróteremben (még nem volt semmilyen törvény erre vonatkozva) és úgy ki kelt magából az emberke, mintha az életét akarták volna venni. Én most csukogatom-nyitogatom a szobám ablakát, de sokszor nem megy. Olyankor dohányzok akaratom ellenére.



2017. aug. 28. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem sehogy, végülis otthon van. Sajonos nálunk is ez van, ilyenkor becsukom az abalakot, amíg nem végez.
2017. aug. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Mikor cigizik, fogd a porrongyot vagy kicsi szőnyeget és rázd ki.

Ha reklamál, mondhatod, hogy ahogy ő sem tehet arról, hogy a cigifüst felszáll hozzád, te sem tehetsz arról, hogy a por meg leszáll hozzá :)

2017. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Amikor kihajol cigizni önts le a felmosó vízzel, és mond neki hogy nem tehetsz róla hogy lefele megy a víz
2017. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Alattunk is lakik egy ilyen büdös pofájú,váladékot 2 percenként felköhögő undorító féreg.Egész nyáron,a nyitott ablaknál őt hallgatja,meg szagolja az egész lépcsőház.

Nem lehet mit tenni,talán nincs már neki sok hátra.

2017. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Gondoltam, hogy sok mindent nem lehet tenni :-( sajnos vele. Azért titkon reméltem, hogy van valakinek jó megoldása. Nem akarok balhézni vele. Nem az Én stílusom, de azért szomorú, hogy a saját 4-5 éves gyereke egészségét óvja, másét meg folyékonyan letolja. Érzésem szerin, ha szolnék, akkor még Neki állna feljebb. :-(
2017. aug. 28. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs másik ablak a lakásban ami nem arra nyílik? Ha van, akkor azt nyisd ki, ne a dohányzó feletti ablakot.
2017. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Az ő erkélye, azt csinál amit akar rajta. Ha van másik ablak ami nem arra fele nyílik, azon szellőztessél. Ne kérd meg rá, mert úgy sem tudna máshol dohányozni, inkább örülj annak, hogy nem a lépcsőházban cigizik.
2017. aug. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!