Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzó fiatalok! Ti milyen...

Dohányzó fiatalok! Ti milyen ciginek tartjátok a szofit. Melyiket szívtátok?

Figyelt kérdés

2017. szept. 6. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Most már hogy így felcsapták az utóbbi pár évben a cigik árát, lassan minden dobozos cigi luxus számba megy, de régebben még nem volt ilyen drága, elég tróger ciginek számított.
2017. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 joe2016 ***** válasza:
43%
Marihuána
2017. szept. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Hát a gyengébbeket inkább a lányok szívják a körömben, az erősebb (pl.: Piros szofi) meg szerintem rettentő rossz. Szóval én Piros Marbit szívok, de a szofik az idősebbek vagy a lányok körében elterjedtebb inkább.


F/16

2017. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikor még volt pattintós kék pattintós szofit szívtam. Tetszett az íze, mindenki mondja, hogy mennyire tróger cigi, de van egy olyan íze, amit egyik cigi márka sem (még az alja Hungária, Fecske, Sláger stb sem) tudja visszaadni. Az én baráti társaságomban sokan szidják és inkább az a hulladék házidohányt szívják, ami rettentő büdös. 17/F
2017. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled.4es.mindenki lehuzza hogy szar meg ilyesmi nekem pedig bejön az íze.másfajtát Marlboro fine touchot szivok de néha veszek szofit,és nem azért mert arra van pénzem épp akkor hanem mert azt az ízt szeretném érezni
2017. szept. 6. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fehér nem jött be, a zöld asszem nemrossz, a Nova Narancssárga viszont borzalmas ízt bírt magával. Többi nem tudom milyen.
2017. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szofi ilyen munkás cigi :) szofit nagyon nem szoktam venni, de a kék szofi elég jó minőség lett
2017. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100's kék Szofit szívok legtöbbször, nova kék is jó, meg a zöld is.
2017. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A barna szofi a ,,munkás cigi". Én a kéket szerettem, ha van rá pénz arany marlborot szívok, amúgy tekerem.
2017. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
világoskék
2020. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!