Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le akarok szokni a cigiről,...

Le akarok szokni a cigiről, de egyszerűen nem tudok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete döntöttem el, hogy le akarok szokni, de nem tudok, mert nagyon függő vagyok. Ha már 3 órán keresztül nem gyújtok rá, akkor már remegek, és folyamatosan az jár a fejemben, hogy mikor tudok cigizni.És amikor rágyújtok akkor úgy szívom mintha levegőt vennék, nagyon nagyokat szívok bele, és sokáig lenntartom a tüdőmben, mert akkor ér valamit. Tehát nagyon függő vagyok sajnos.

Nagyon rég óta cigizem, és sokat is szívok egy nap, mert már 8 éve cigizek, és napi 25 szálat szívok...:(


Mit csináljak, Ti hogy tudtatok leszokni róla?


Köszi a segítséget!


22f


2017. febr. 15. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Elsontottem, hogy nem cigizek es nem vettem többet. 5 évig kék/fekete dunhill ment napi 1 dobozzal. Csak a cold turkey, a többi szart se ér, az első 1 hét rossz aztan vége.
2017. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy képes vagy rá.
2017. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

14 éven át főleg kék és barna sophiane, kék pall mall, lucky strike, marbolo gold

Az utolsó három évben napi 2 doboz.

2013 ban 27 évesen szoktam le.

Rettenetesen sokat segített Allan Carr dohányzásról leszoktatós könyve, de az igazi áttörés az elektromos cigi volt. Elősször nikotinos töltettel egyszerűen átszoktam rá... aztán csökkentettem az erősséget, majd megszüntettem a nikotin bevitelt...

A mai napig mindig a zsebemben van, de csak heti 1-2 alkalommal szívok bele... pl ha buliban sokan bagóznak körülöttem, akkor "füstölök" én is meg fújok karilákat... és fel se merül bennem, hogy rá kéne gyújtani.

2017. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen szoktam rá, és 17-től 26 éves koromig már napi 2 dobozzal is elszívtam.. A munkatársammal vettünk egy gagyi elektromos cigit, és fogadtunk, h kibírja tovább. Sajnos olyan szinten függők voltunk, hogy semmit nem használt, de nem adtuk fel! Vettünk 1-1 drágább terméket, én egy Eleaf TC 50w ecigit, ő meg egy 40-est, plusz nikotinos liquidet.. Ennek már lassan 2 éve, és azóta analóg cigit nem szívunk. Jelenleg ezt használom: [link] Tudom drága, de ezzel le lehet rakni/átlehet szokni. Vissza hozza az árát! Sok sikert!
2017. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet h az lesz h veszek egy e cigit, és akkor legalább több kátrány nem kerül belém, és olcsóbb is.


köszi a válaszokat!

2017. febr. 19. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak nikotint fog adni, az meg nem öl meg, és nem leszel tőle rákos, de legalább az élvezet megmarad.
2017. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A férjemnek úgy sikerült leszoknia, hogy reggel sem szívott el egyetlen cigit sem, így nem kívánta egész nap. De a legfőbb, hogy legyen egy jó motivációd. Miért szeretnél leszokni?
2017. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!