Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Volt egy eVic VTwo minim,...

Volt egy eVic VTwo minim, hozzá egy Vapor Giant go 3-asom ill. egy Ehpro Billow v2.5-ösöm. Kicsinek éreztem már, váltottam wismec rx 300-ra amihez rendeltem egy noname kazánt illetve készre tekert drótokat a gearbestesről? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ezekkel az ohm értékekkel:0,3ohm 0,35ohm 0,45ohm 0,5ohm. Az előző kazánhoz mindig készet vetttem (0,5ohm) de most a sok lehetőség miatt szeretném próbálgatni őket. A kérdésem hogy melyiket hány wattal érdemes használni? Mivel eddig készen vettem a drótokat, csavarva, ezért nem annyira tudom. Elektronikai (fizikai?) ismereteim erre már nem terjednek ki :D Ha valaki tudja írja meg légyszíves hogy melyiket hogy használjam.

2017. szept. 16. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahogy jólesik.
2017. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!