Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A szivarka miben különbözik a...

A szivarka miben különbözik a rendes cigitől?

Figyelt kérdés

Hiányoznak a pattintós gyümölcsös cigik, erre alternatívát keresve találtam rá a Winston erdei gyümölcsös szivarkájára. Utánaérdeklődtem egy trafikos eladótól, hogy ez miben más, de sajnos nem tudta, csak annyit mondott, hogy büdösebb mint a sima cigi, és jobban megragad a ruhákban, a bőrön a füstszag.

Ez valóban így van?

Illetve miben más még? Erősebb? Ízre olyan, mint a cigi?


2017. szept. 18. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Jóval büdösebb, tovább tart szívni, szerintem erősebb is, mint egy átlag cigi. Ízre szerintem rosszabb, mint a rendes cigi (mentolos pattintós marlboro szivarkát szívtam). Nekem nem igazán jön be ez a szivarka dolog.
2017. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erős, ízre pedig olyan szivar ízű :D ki kell próbálni, nem lehet ezt így szavakban.

Nekem nő létemre nagyon bejött az íze, de sajnos olyan erős, hogy felkellett hagynom vele. Rothmanst próbáltam, kiváló, első osztályú (nem ízesített).

2017. szept. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg kell különböztetni a 300ftos fecskét és a 2-3-4000 forintos minőségi szivarkákat.

Az előbbi tényleg gagyi, kb hulladék kategória. Büdös,összeesik a filter,rossz az íze.

Viszont mondjuk egy Cohiba mini szivarka 100%, hogy jobb dohányból készül, mint az összes bolti cigi.

2017. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!