Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen lenne a világ, ha nem...

Milyen lenne a világ, ha nem lenne dohányzás?

Figyelt kérdés
vagy senki sem dohányozna

2017. szept. 24. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Én is ilyen világról álmodom. :)
2017. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Abban a világban apám még élne. Nem halt volna meg 47 évesen.

Nem váltak volna félárvává a gyerekei 11 és 13 évesen.

A felesége meg nem özvegyült volna meg 41 évesen.

A testvérei nem veszítették volna el a legkisebb testvérüket.

Az unokaöccsei és unokahúgai nem veszítették volna el a nagybácsijukat.

Stb.

2017. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden tisztelet az előző hozzászoloknak és az utánam szólóknak!DE HAGYJUK MÁR EZT A TÚLIDEALIZÁLT VILÁGOT!Nézzetek körűl a világban!!!!EBBEN A KORBAN ILYEN VILÁGBAN ADTA MEG A SORS HOGY MEGSZÜLESSÜNK.itt és ilyen feltételekkel kell helytálni.Az én édesapám 42éves volt amikor meghalt és dohányzott.nem vagyok dohánypárti de mindenki kezében ott van a döntés!rászokom vagy sem.leszokok vagy sem.tegyük fel hogy valaki 18 éves korába kipróbálja és rászokik mondjuk 20 évesen ha 42éves korában hal meg van 22éve hogy tudatosuljon benne hogy milyen veszélyei vannak és hogy leszokjon.jo tudom akár 5év is elég hogy rombolást végezzen odabenn.
2017. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a saját maga sorsáról dönt senki sem. Mindenkit érint, akiknek ő fontos. Az ő sorsukról is.
2017. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tisztább, csendesebb, nyugodtabb, egészséges lenne.
2017. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És milyen lenne ha nem lenne szeszes ital?
2017. szept. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az emberek a hónaljukat nyalogatnák. Biztos volna valami más őrültség, ami gusztustalan és felesleges. Az emberi természet ilyen, hogy tudja, hogy nem tesz jót mégis csinálja.
2017. szept. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyan könnyű mindent az emberi természetre fogni!


Miközben az emberi természetnek az is része, hogy szeret alkotni, szereti jobbítani a környezetét, az életét! Csak nem mindenki abba nő bele, hogy ez az utóbbi legyen a fontosabb, ne a pillanatnyi élvezetek, mint a dohányzás, az alkohol meg a drog.

2017. szept. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!