Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen elvonási tünete van a...

Milyen elvonási tünete van a nikotinnak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 20:03
 1/5 anonim válasza:

Tudtommal nyugtalanság, feszélyezettség, agresszivitás. Az ember nyugtalan, izzad, ingerlékeny, agresszív lez tőle, ha nem kapja meg. Ez egy függőség, aminek az elvonási tünetei nagyban hasonlítanak az alkoholéhoz, vagy a dorogkhoz. Remélem segíteni tudtam.


Mellesleg soha egy szál cigibe bele nem szívtam, de tisztába vagyok, hogy milyen az, ha nagyon vágysz valamire, de nem kapod meg. Pl egy lány, akivel szeretnél összejönni... :)


18/F

2010. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Délelött pár szálat szívok délútán már nem és estére nassolhatnékom van. Most röhögjetek ki de lehet ,hogy ez is elvonásitünet. Ezt az egy tünetett vettem eddig észre.

De szerintem még nem szoktam rá.

2010. máj. 27. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
a nikotin nagyon jól csökkenti az étvágyat,ezt már az indiánok is tudták amikor dohánylevelet rágcsáltak.Így egyértelmű hogy a nikotin megvonása esetén megnövekedett étvágy tapasztalható,ezért is szoktak meghízni a leszokóban lévő egyének,bár én ezzel csak jól jártam:D
2010. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen elférne rajtam egy 10kiló :)
2010. máj. 28. 20:40
 5/5 A kérdező kommentje:
*Hát igen, rám is rámférne pár kiló :D
2010. máj. 28. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!