Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerinted is jó dolgok?

Szerinted is jó dolgok?

Figyelt kérdés

Szerinted is jó a cigi és drog:D??

szerintem jó.


2010. máj. 28. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Feltétlenül!(:
2010. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
a drog az jó...főleg ha túllövöd magad,és belehalsz...igy is tul sok idióta él a világon,tegyél róla,h legalább 1el kevesebb legyen...
2010. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem jó dolgok, de nélkülük kicsit szürkébb lenne az élet.
2010. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
semmi sem jó ha túlzásba viszed. (jójó, a szex kivétel) cigivel el lehet élni 50 éven át is, drogokkal már kevésbé...
2010. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A drog mindenképp jó dolog. Nem neked aki szeded, hanem a terjesztőnek akitől veszed.
2010. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése.

Akkor és ott mindkettő jó.

Utána, hát megkeseríti az életed. Lassan egy hónapja nem dohányzom, különösebb elvonási tüneteim nincsenek, de van, hogy buliban rám jön a "de szívesen rágyújtanék" érzés. Van az úgy.


A droggal kapcsolatban, úgy cseszed el az életedet, ahogy akarod, ettől függetlenül viszont az a legrosszabb, mikor az az ember lesz függő, akit mindennél jobban szeretsz. Ne csináld, rengeteg pénz, néhány óra szép életért. Pff.

2010. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
MENNYI IDIÓTA VAN ITT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
osztom az előttem lévő véleményét. bár amíg engem nem érdekel egyik se, addig a többi úgy cseszi el az életét ahogy akarja.
2010. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 a piccie Barbíííííí válasza:
először is, korod? am meg szerintem ezek nagy baromságok...nem is értem h nem tiltják be a droggyártókat!!!!??? de ha ki akarsz purcanni, nyugottan kábítózz, am a cigi kicsit gyengébb....de ha már azt is sokáig szyvd akk nemsokára szyvhatod alulról is...nah páááka
2010. júl. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kicsim, a drog réges régen illegális, de mindig vannak, lesznek kiskapuk, eldugott veteményesek.

Nem azon van a hangsúly, hogy ők miért gyártják, hanem azon, hogy az emberek meg is veszik.


Ha nem lenne rá kereslet, nem érné meg gyártani, legyen akár legális akár nem.

2010. júl. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!