Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy bírjam ki ezekben a...

Hogy bírjam ki ezekben a szituációkban a cigit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25 éves lány vagyok. 4 napja nem gyùjtottam, rá de elêg jól birom... Az lenne kérdésem, randi elött, hogy birjam ki cigi nélkül? Egyrészt izgulni fogok, másrészt cigivel egy nö szexibbnek látszik nem? Másrészt baráti társaságban, hogy birjam ki cigi nélkül? Segitsetek kérlek


2017. okt. 3. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bízz magadban, hogy bírod gyújtás nélkül.
2017. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

"cigivel egy nö szexibbnek látszik nem? "


Hát nagyon nem, sokkal kevésbé az, mint anélkül. MIért kell büzölnöd ahhoz, hogy vonzónak tartsd magad???? Hidd el, ha nem cigizel, akkor sokkal pozitívabbnak jösz le, nem vagy büdös, nem vagy függö

2017. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jorck ***** válasza:
69%

Hát szerintem max csak akk tűnhet szexibbnek ha a pasi is cigizik, egyébként rossz pontnak számít.

~ Ha mégsem bírod valamiért.., és rágyújtasz akk viszont érdemes utána egyből visszatérni az eredeti elhatározásodhoz; miszerint hosszú távon teljesen abba akarod hagyni a dohányzást.

Semmiképp sem szabad pár szál, vagy egy átbulizott cigizős este után feladni az eredetileg eltervezett célodat!

Tehát úgy kell ezt venni hogyha tartósan követed a jelenlegi irányt amit tartasz, akkor hosszú távon előbb-utóbb biztosan sikerül majd teljesen is abbahagyni.., az átlagot kell ilyenkor figyelni.

De viszont + erőfeszítésbe is fog telni mindig visszaállni az eredeti irányba, és számítani kell ilyenkor az "erősebb,, elvonási tünetekkel/sóvárgással is. -Ezért nem szabad túl lazán sem venni..! A lényeg hogy ne ezen gondolkodj állandóan!! Ha megjelenik a gondolat, és észreveszed ne bonyolítsd tovább_!, vedd úgy ez csak egy gondolat ami felesleges/eredménytelen a céljaidhoz.

2017. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jorck ***** válasza:

Persze ha nem érzed magad elég stabilnak ehhez, akkor felejtsd el amit írtam (nem mindenkinek való). Csak írogatok itt össze-vissza nem kell ám komolyan venni.

Csak saját korlátozott tudatom alapján mondtam egy véleményt...

;)

2017. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!