Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem értem, hogy miért szívjáto...

Nem értem, hogy miért szívjátok ennyien! Valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés

Amúgy ma kipróbáltam, h mi ebben a jó.

3 slukkot szívtam oszt ment a kukába. Nagyon szar volt. Büdös, nagyon szar ízű, és ráadásul utánna hányni tudtam volna. (nem olcsót szívtam, vouge volt)


2010. máj. 28. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem ízlett a cigi, soha nem is dohányoztam, de gondolom, ízlések és pofonok. A kelkáposzta főzelék is van, akinek ízlik.
2010. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell értened.Nekünk, bagósoknak meg nem kell magyarázkodnunk.

Ne szívd.

2010. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
most hogy így kipróbáltam, ha fizetnének akk se bagóznék
2010. máj. 28. 20:05
 4/9 anonim válasza:
100%

Maradj is ennyiben. Én a társaság, a vagánykodás miatt kezdtem, aztán 15 évig szívtam. Miután függő lettél, a ceremónia a napod része lett, és nemcsak, hogy nehéznek tűnt leszokni, de feleslegesnek is. A tüdődet kiköpted, tízezreket költöttél, de a leszokás az mindig "egyszer majd".

Miután abbahagytam, egy idő után mesés lett a szaglásom, és egy ponton túl nem is hiányzott, de csak 5 év után mondom, hogy talán leszoktam.

2010. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is bagóztam,szintén a társaság miatt,16 évesen kezdtem,szülői engedéllyel-hozzá tették,hogy mértékkel,amit tartottam is. Többször abba hagytam,majd 18. szülinapomon,mert kíváncsi voltam,hogy szól e a tanár,hogy a kijelölt helyen vagyok a többiekkel,újra rágyújtottam. Aztán már 8 hónapja betöltöttem a 19-et,amikor megismertem a jelenlegi páromat,aki nem dohányzik,de elfogadta,hogy cicizek. Kértem,hogy kérje meg,hogy tegyem le,de ő nem kért meg rá. Tutam,hogy képes lennék letenni,csak 1 szavába kerülne-pedig még alig ismertük egymást:) Aztán alig voltunk 2 hónapja együtt,szerettünk volna közös gyerekeket. A másik hónapban össze is hoztuk:) Amikor én még csak nem is gyanítottam,hogy terhes vagyok,egyik délután, 6 órakor volt,amikor feltünt,hogy még nem gyújtottam rá. Megtettem,de az első slukk után hagytam végig égni,nem kellett. Mondanám,hogy azóta sem,de sajnos voltak nehéz idők,amikor majd 2 hétig napi 1 szélat elfüstöltem, de azóta nem gújtottam rá,pedig néha azt éreztem,hogy jól esne. De mivel a párommal beszétem erről,aki azt mondta,hogy ha nem tettem volna le annó,akkor mit érdekelné Őt,de mivel letettem,így már ne gyújtsak rá többet. Nem is teszem:))) És nagyon boldog vagyok,hogy nem dohányzok!!!:)
2010. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja,az volt benne a "jó" ,hogy ha ideges voltam,akkor jobban le tudtam nyugodni-azon vezettem le a feszültséget. Most is van feszültség, nagyobbak,mint annó,a dohányos időszakban,de felnőttem hozzá,és megtanultam,kezelni a dolgokat:))
2010. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért mer jó érzés.
2010. máj. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
először nekem is rossz volt. de mivel az idegességtől már fákat rugdostam meg már majdnem sírtam így még tuszmáltak rám cigit aztán 3 után már lenyugodtam és jóérzés volt
2010. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is a társaság miatt kezdtem el középiskolában mert lent az udvaron cigiztek a haverjaim. És nem akartam az osztályban maradni szünetben a nyomikkal.

Hogy mi benne a jó? azt szerintem kevesen tudnák megmondani jó és kész.Vagyis nem jó az egészségnek,de elfér :D

2010. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!