Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van köztetek olyan aki a...

Van köztetek olyan aki a lakásban cigizik?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nemsokára elköltözünk egy negyedik emeleti lakásba, ahol nincs lift. Eddig a földszinten laktunk, onnan kijártam cigizni az utcára, bár bevallom őszintén, hogy ezt se nagyon szeretem. Úgyhogy valószínű,hogy innentől bennt cigizek majd. Azt szeretném kérdezni, hogy ti hányszor szoktatok szellőztetni,meg ilyenek, hogy azért ne álljon benn a füst. Naponta kb olyan 15 szálat szívok. Kort is írjatok

2017. okt. 29. 07:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
Pedig szépen felöltözöl és lesétálsz a háztól jó 20 méterre. Ha bent cigizel az rohadt büdös, ha az ablakból cigizel akkor a szomszédod büdösíted be meg saját magadat is ugyanúgy. Leszoktam a cigiről, ajánlom neked is ezt a megoldást.
2017. okt. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Én dolgozom rajta, a hirtelen abbahagyás nem megy, ez már bebizonyosodott, most fokozatosan próbáljuk. De ha le is teszem, nem azért, mert valami überhisztis ember fogatlannak hívott, elhiheted:D Fel kellene ismerni a vélemény és a segglyuk közti párhuzam valóságtartalmát.
2017. okt. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, azoknak akik a kérdésre válaszoltak. Kimennék én az erkélyre ha lenne, de itt csak ilyen kis kilépő van, ahonnan ugyanúgy visszafújná a füstöt a szél. Szóval én úgy gondolom, hogy akkor inkább rágyújtok benn, legalább nem hűlik ki a szoba napi 10szer
2017. okt. 30. 07:58
 14/14 anonim ***** válasza:
A tápos jajdefázokbentdohányzok dohányosok a legrosszabbak. Aki fázós az ne dohányozzon. Ha dohányzik, legjobb ha előbb lője ki magát az űrbe, és ott gyújtson rá, vagy nagyritkán max az utcán minden embertől és ablaktól távol.
2022. dec. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!