Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van köztetek olyan aki a...

Van köztetek olyan aki a lakásban cigizik?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nemsokára elköltözünk egy negyedik emeleti lakásba, ahol nincs lift. Eddig a földszinten laktunk, onnan kijártam cigizni az utcára, bár bevallom őszintén, hogy ezt se nagyon szeretem. Úgyhogy valószínű,hogy innentől bennt cigizek majd. Azt szeretném kérdezni, hogy ti hányszor szoktatok szellőztetni,meg ilyenek, hogy azért ne álljon benn a füst. Naponta kb olyan 15 szálat szívok. Kort is írjatok

2017. okt. 29. 07:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Erkély? Ablak? Bármi előbb, mint hogy benn gyújtsak rá. Azért a lakást erősen hazavágja a benti dohányzás.


Ha ne adj isten bejön a füst (pl olyan időben, mint ez, előfordul), vagy negyed óráig szellőztetek, hogy nehogy megálljon idebenn.


32N

2017. okt. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidegben is annyit szellőztetek,amennyit tudok.
2017. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%

" Erkély? Ablak? Bármi előbb, mint hogy benn gyújtsak rá. Azért a lakást erősen hazavágja a benti dohányzás. "


Nagyszerű logika, nem akarod hogy tönkretegye a saját lakását, inkább a szomszéd lakások legyenek cigiszagúak.

2017. okt. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

A szomszéd lakása hol lesz ettől cigiszagú? Cigiztél már ablakban?

Persze, ha rosszindulatú akarsz lenni, akkor hajrá. Kössünk már ki ott, hogy már tényleg nem szabad sehol rágyújtani, csak a fürdőkádban hassal lefele.

2017. okt. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a 4.en lakunk,anyam kimegy az erkelyre,vagy a konyhaban az ablaknal!
2017. okt. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Az én nagyszüleim is dohányosok. Hiába cigiznek az erkélyen és szellőztetnek sokat akkor is kegyetlen cigi szag van az egész lakásba.
2017. okt. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%

"A szomszéd lakása hol lesz ettől cigiszagú? "


Az elsőn cigiznek mi a harmadikon lakunk és teljesen cigiszagú lesz a szoba.

2017. okt. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hm... nálunk csak az erős szél nyomja vissza a lakásba, pl ami most van. Ma még nem is voltam kinn. Mert a szerencsétlen erkélyajtót se lehet ám kívülről zárni, így meg vagyok lőve.

Panaszkodni még nem panaszkodott senki, ezért nem is gondoltam rá (főleg hogy ők is dohányosok és kijárnak cigizni), de lehet, hogy végigkérdezgetem őket.

2017. okt. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

Tévhitben él az a dohányos,aki azt gondolja,hogy ér bármit is a szellőztetés,legyen az bármilyen gyakoriságú.

Ugyanolyan büdös van nálatok,mintha bent cigiznél,mert amúgy is szoktatok szellőztetni,gondolom.Jártam már nem egy ismerősnél,aki erősen állította,hogy ő márpedig a lakásban sosem cigizik,mégis ki kellett mennem,mert undorodtam a szagtól és attól az igénytelen környezettől,utálom,ha beveszi a ruhám,hajam a szagot.Sajnos,ti már sem az otthonotokban,sem pedig magatokon nem érzitek,pedig szörnyen büdösek vagytok.

Az én szomszédom is bagós,be is jön rendesen az ablakon a szag,így ,nyilvánvalóan be is veszi a lakás,valamilyen szinten.

Képtelen vagyok elhinni,hogy hogy lehet valaki ennyire igénytelen,hogy dohányozzon,nálam ez már a legalja.Főleg,egy nőnél..pff.

Szerencsétlen gyerekeiteket sajnálom a legjobban,mert büdösen mennek miattatok iskolába,sőt,van,akit cikiznek is emiatt.Azért meg még jobban sajnálatra méltó a helyzet,mert ők is 90%-ban ugyanolyan igénytelen,büdös,krákogó,fogatlan szánalmak lesznek idővel,mint ti,a szüleik.

2017. okt. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Kiadtad magadból? Akkor jó.
2017. okt. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!