Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mik a fű káros és jó hatásai?

Mik a fű káros és jó hatásai?

Figyelt kérdés
Érdemes kipróbálni? LE hurrogásokat nem kérek, és inkább olyanok írjanak akik tapasztaltak :)
2010. máj. 30. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem érdemes.
2010. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Nincs jó hatása!
2010. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
ideig óráig élvezhető.. de nem valami hűűűdehúú... ne érdemes kipróbálni szerintem.
2010. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
80%
2010. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

jó hatások: fájdalomcsillapító hatású (elvileg)

jóérzés mikor bevagy állva.

rossz: előfordul hogy mikor kezd kimenni belőled a cucc kibújik a kis vukk (hánysz egy kicsit)


szerintem érdemes kipróbálni DE rászokni túl drága és neméri meg.

2010. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenképpen megéri kipróbálni, én jobban szeretem, mint az alkoholt. aztán vagy tetszik, vagy nem majd meglátod.
2010. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

első slukk és abban a pillanatban összeesel és halálhörgések közepette papért kiáltsz. Legkésőbb 20 percen belül pedig elhalálozol! Ha túléled mégis (csodával határos módon) akkor terrorista leszel!! by: USA Propaganda


Nem kell mindent elhinni amit mondanak! A THC nem okoz fizikai függőséget, pschihéset is csak a legritkább esetben (pl ha több hónapon keresztül napi rendszerességgel szívod) Mindenképp érdemes kipróbálni aztán mindenki eldöntheti hogy mennyire jött be.

2010. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
30%
elvileg kitisztitja a dohányosok tüdejét is
2010. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kis mennyiségben fogyasztva, mértékkel mondjuk úgy havonta antidepresszánsnak is megfelel. Fölszabadítja a gátlásokat, altatóként, nyugtatóként is sokkal jobb, mint akármelyik vényre kapható nyugtató/altató gyógyszer. Jobban, látsz, hallasz és érzel dolgokat, mindenképpen érdemes kirpóbálni. Ahogy az egyik előttem szóló is mondta: Ha havi rendszerességgel mindennap szív esetleg függő leszel. Én csak annyit tennék hozzá, hogy ha csak akkor szívod, mikor szorongasz, feszült vagy ill. valami probléma nyomaszt, vagy lehetetlenül rossz kedved van, akkor biztos hamarabb rászoksz, elvonási tünetei nem igazán vannak.


Hosszú távon gyakran fogyasztva rombolja az agysejteket. Ha rossz kedvűen szívsz még rosszabb kedved lesz. (De ez az alkoholnál is így van.) Genetikai úton öröklödő pszichés betegségeket (skizofrénia, depresszió, epilepszia) előhozhat a lappangó periódusból.

2010. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

jó oldalai: fájdalomcsillapító

olyan freestyle rapet lehet tőle nyomni h a haverokal beszarsz a nevetéstől

mindenkinek aki probálta már biztos van jó emléke vele kapcsolatba


rossz oldala: hosszu távon egészségtelen

akár depreszió , idegesség


alkoholnám sztem sokkal jobb! nincs fejfájás másnaposság! kissebb esély a hányásra!!


tapasztalat! heti 1szer 3-4en eltolni 1g-t tökéletes

2010. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!