Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek az a statisztika...

Szerintetek az a statisztika helyes miszerint Magyarországon az emberek 40-50%-a dohányzik?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon karcsúnak tűnik ez a szám. Ha a saját ismerőseimet veszem alapul akkor inkább 70-80%-ra tippelnék. Lehet hogy velem van a baj?:'D ..illetve az ismeretségi körömmel. Mondjuk ha kicsit tovább gondolom a dolgot akkor bele kalkulálom a 14 év alatti korosztályt is ami az emberek csak nem 20%-a. Viszont ha őket nem számolom szerintem reálisabb lenne azt mondani hogy a 14 éven felüli emberek 70%-a dohányzik Magyarországon.

2017. nov. 12. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem helytelen.


Én minimun 75%-ra tippelek.

2017. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pedig pont, hogy kevesebbre tippelnék, olyan 30% körülre.
2017. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Hát nem tudom, én középiskolás vagyok, és az iskola minimum (!!!) 70%-a kint áll nagyszünetben, cigivel a kézben. Kilencedikesek is.
2017. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!