Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen egy drogos ember?

Milyen egy drogos ember?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtuni,hogy milyen,mert van egy 13 éves lányom és mindig röhög röhög ahogy valahonnan haza jön...

És nagyon pirosak a szemei.

ezek már ennek a tünetei???

MONDDJ EL MINDENT MILYEN EGY DROGOS!!

KÖSZÖNÖM.

KB. MENNYI IDEIG TART?(estére már nem olyan csak azért)


2010. máj. 31. 15:39
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
nem az összes drogtol lesz piros egy embernek a szeme hanem pl: a fütöl (csnabis) de nem kel egyböl a legrosszabra gondolni lehet hogy csak ivott egy kicsit.
2010. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
egy 13 éveslánynál akár 5-6 óráig is tarthat ez az álapot
2010. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nevetés, piros "csík" szemek, ezek egyértelműen a canabis fogyasztásának jelei...
2010. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
milyen egy drogos? emlékezz vissza mindenre amit a filmekből, ismerősöktől, médiából hallottál a drogosokról. na aki valamilyen rendszerességgel drogot fogyaszt, annak a 90 százaléka nem olyan.
2010. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

17:51-es jó.


"nem az összes drogtol lesz piros egy embernek a szeme hanem pl: a fütöl (csnabis) de nem kel egyböl a legrosszabra gondolni lehet hogy csak ivott egy kicsit."


És miért rosszabb a szívás mint az ivás?

Indokold meg! ha megtudod, kezet csókolok neked.


És mi az, hogy milyen egy drogos ember? Te milyen vagy amikor megiszod a reggeli kávédat? vagy amikor erős paprikát eszel, vagy ha esetleg rágyújtasz. És milyen vagy amikor kólát vagy teát iszol? És ha alkoholt iszol, akkor milyen vagy?

2010. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Megsúgom a canabis 60 féle gyógyhatású anyagot tartalmaz...
2010. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Kicsit szívott na és? Ettől nem lesz drogos. De még marihuána függő sem.

Nézz utána a dolgoknak és azután kezdj el parázni.

Én 16 évesen kezdtem el füvezni, meg más drogokat kipróbálgatni, és a mai napig füvezem. Mégis értékes és egész embernek érzem magam, és mások is annak tartanak. Ha anyukám annak idején letámadott volna, hogy úúú most drogos vagy és nem mész sehova, és azonnal irány az elvonó vagy mittudom én biztos egész másképp lennének ma a dolgok.

Anyukám látta rajtam, tájékozott, olvasott és művelt (könyvtáros) egyszer amikor feltűnő volt leültünk beszélgetni, megkérdezte, hogy milyen sőt, hogy egy cigit ő is szívesen kipróbálna, megígértette velem, hogy ha problémám van nem szívni fogok, hanem megbeszéljük, ahogy eddig is mindent, de a kemény drogokkal legyek oly szíves és vigyázzak. És így is teszek, és itt vagyok 22 évesen munkával, főiskolán és anyukámmal azóta is mindent megbeszélek... A te hozzáállásodon múlik, hogy milyen lesz a gyereked, pár füves cigi, vagy egy kis kokain, ill. spuritól nem lesz rossz ember. Egyedül te ronthatod el a gyerekedet, nem a drogok...

2010. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

Részletes segittség itt!!!


Hihetetlen kedély ingadozás,jó kedv ,eufória érzet,piros,vőrőses szem,a torok kiszáradása ezért egyre gyakrabban iszik,jah és a leg végén nagyon éhes lesz!!be álmosodik ,beszéd zavar ,memória zavar és egyéb dolog !! ez tuti hogy akkor Füves cigit szivott !!!

2010. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
jah el felejtettem mondani a szivástol számitott 2-3 óráig tart a szer hatása !!
2010. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
úgy néznek ki mint mi. KÖZTÜNK ÉÉÉLNEK!!!! :OOOO Meg akarnak minket ölni neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2010. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!