Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A "drogos" rossz ember?

A "drogos" rossz ember?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 10:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet egy kalap alá venni a drogosokat sem, de mindenképp helytelen életmódot folytatnak, és nem csak a saját életüket teszik tönkre.
2011. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
nem, csak gyenge
2011. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
A könnyebb utat választják aztán jól megjárják
2011. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Drogos és drogos között is van különbség, szerintem nem feltétlen rossz ember csak menekül ..
2011. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nem etikus elitélni valakit csak azért, mert drogos, v előítélettel közelíteni felé. Ugyanolyan, mint ha valaki rászokik a kávéra, vagy az édességre. Ő egy súlyosabb és kártékonyabb szerre szokott rá, amitől nehéz megszabadulni. Ők is emberek, úgy mint mi. Őket is szeretni kell
2011. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem ilyen egyszerű a dolog, sajnos mindkét végletet ismerem , a sikeres "okosdrogost", és a trógert is ,aki ezzel cseszte el az életét :/ szomorú dolog látni az utóbbit. Nem kell elítélni őket, inkább segíteni kell nekik.
2011. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak rossz drogosok de ez nem általános.

Mi a baráti körünkkel évek óta szívunk, mégsem csesztük el az életünket.Ugyanúgy élünk, viselkedünk mint a többi ember.

Nekünk ez nem menekülés ,hanem a szürke hétköznapokból NÉHA így kapcsolódunk ki.

2011. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én is a "sikeres drogos" kategóriába tartozom, segítő szakmában dolgozom, nem tudnám másképp elviselni az elkerülhetetlen kudarcokat... De kifejezetten jó embernek tartom magam. Főleg, h nem egy rivotril függővel találkoztam, az ugye legális, az én heti 1 füves cigimhez képest... De ő nem drogos, őt csak az orvos tette függővé... Néha nem értem ezt az egészet.
2011. márc. 20. 12:33
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem feltétlenül az.Ismerek olyat,aki csak a "buli" miatt csinálja(igaz,ő hernyózik),pedig egyszer már majdnem meghalt benne.Na ő rossz ember,mert másokat is beleránt,nem egyszer a rendőrségi fogdában ül.A fű lényegében azért nem olyan hűű de nagy drog.Van olyan ismerősöm,aki naponta több jointot is elszív,és mégis sikeres,jó anyagi háttérrel,családdal.Ez nála már 10 éve megy,a fűnél nem ment tovább.A bátyám exheroinista,11 év kemény drogozás után most másfél éve tiszta.A füves ismerősöm,és a bátyám is szerintem jó emberek.Szóval köztük is van különbség,mint a cigány és cigány,vagy a magyar és magyar közt is.
2011. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a fű csak ilyen "bocsánatos bűn" :) Attól a heti egy jointtól nem leszel se "drogos", se rossz, se kevesebb ember. Csak nem szabad túlzásba esni , és eltrógerkedni az életet :D Csak rásütik a fűre,hogy az milyen rossz dolog, és bűn, de nem véletlenül legalizálják egyre több helyen , vagy teszik elérhetővé a betegeknek. Ja, és nem szabad "feljebb lépni". Semmi szintetikus szar , csak kicsinál/tönkretesz .
2011. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!