Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Joyetech eGo AIO jó választás...

Joyetech eGo AIO jó választás lehet? Cigi helyett kezdésnek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 13. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy nagy dohányos, akkor igen.

Sok ismerősöm lecserèlte az AIO-t, mert forrósodott a szipka. Igaz ők min. napi 1 doboz cigit akartak kiváltani vele.

2017. nov. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem jo hir, én is elszivnék egy doboznyit :/ akkor mi lehet jo alternativa 15 ezerig?
2017. nov. 14. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is AIO-m van. A gyári spirálos szipka tényleg melegszik, de adnak mellé egy sima átlátszó szipkát is. A spirálos az nagyon pici, azért melegszik szerintem, de az átlátszóval egyáltalán nem tapasztaltam melegedést.
2017. nov. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mennyit szívsz vele, ha szabad kérdezni? Megvagy vele elégedve? Sok tesztet néztem róla, azt írták jo, de nem tudom ebböl mennyi volt a fizetett hirdetés...Aksija milyen, birja?
2017. nov. 14. 20:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Ebbe csak porlasztofejet kell venni meg liquidet ugye? Mennyi idő egy fej? Csak számolgatok mennyire jönne ki havonta, ha annyit szívnék , mint cigit, vagyis napi 1 dobozzal kb.
2017. nov. 14. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok!

Eleinte nagyon sokat szívtam, de idővel kezdett egyre kevesebb lenni (a cigi is:) ). Teljesen meg vagyok vele elégedve, egy tökéletes kis beugró eszköz. Csak liquidet és porlasztót kell bele venni és meg van oldva. Liquidet érdemesebb otthon keverni, mert 100 mili kijön kb. 2000 forintból, ha pedig dohányboltos liquidet szívsz, annak 10, igen 10 milije kerül 900-1500 forintba (dohánybolttól függ). Nehéznek tűnhet eleinte a keverés, de nagyon sok videó van fent (magyar is), ahol elmagyarázzák az egészet lépésről-lépésre. A porlasztó itthon 800-900 forint körül mozog, nem is szabad itthon venni, mert nagy lehúzás. Én Ebay-ről szoktam rendelni 5 darabot 1200 forintért. Egy porlasztó 2-3-4 hétig bírja (használattól függően).

Ha valamit értelmetlenül írtam le, vagy bármi kérdésed vagy nyugodtan írj privát üzenetet!:)

2017. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!