Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy küzdjem le a vágyat az...

Hogy küzdjem le a vágyat az ilyen helyzetekben?

Figyelt kérdés

Sokat jövök-megyek, sokszor van, hogy 10-15 perceket kell ácsorognom és várni a buszra. Ilyenkor mindig dohányoztam.

De most, hogy letettem, megőrjít ez a várakozás... Mivel enyhíthetném ilyenkor a feszültséget cigi helyett?

Nassolás kizárt, kemény munkám van benne, hogy lefogytam!


2017. nov. 16. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvass, játssz a telefonodon, tanulj nyelvet - szavakat tudsz gyakorlolni akárhol, szóval foglald el magad
2017. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolkozol.
2017. nov. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Járj kocsival! :D amúgy rengeteg dologgal el tudod foglalni magad.
2017. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Milyen feszültséget kell enyhiteni?

Akkor te még nem szoktál le igazán a cigiről.

Én ilyenkor nagyon örültem hogy , Na most se kell rágyújtanom. Meg szépen körbe néztem magam körül és meg láttam nagyon sok és érdekes dolgot , amit addig nem.

Például hogya az egyik ház milyen jól néz ki, a másik milyen elhanyagolt, vagy virágos ablak, szép minden.

Igen, gondolkozni kell. És ha értelmes dolgokon jár az esze az embernek, akkor még kevés is az az idő.

2017. nov. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Rágózz. Az segít
2017. nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket. A gondolkodás meg nézelődés sajnos nem segít, mert ezeket eddig is csináltam egy jó cigi közben :)

A rágózást nyomom ezerrel, meg amikor várakozom, akkor rágózás mellé, még gyömöszölök valamit a zsebemben is, hogy lefoglaljam a kezem.

Már a kérdés kiírása óta nem gyújtottam rá egyszer sem.

Tudom, ez nem sok idő, de nincs cigim, így könnyebb ellenállni a kísértésnek.

Meg igyekszem emlékeztetni magam, hogy miért csinálom ezt, az megkönnyíti egy picit. De a stresszes napokon elég nehéz...

2017. nov. 19. 14:00
 7/7 anonim válasza:
2 fele ember van. Aki szivarazik s aki kinozza magat
2017. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!