Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Érdemes vízipipát vennem?

Érdemes vízipipát vennem?

Figyelt kérdés

Nem dohányzom. De egyszer kipróbáltam az e-cigit és tetszett, hogy jön a füst és van egyfajta feelingje.

Nem mondom, hogy egészségesen élek./ahogyan az emberek 90% sem/ De nem szeretnék egy betegséget megalapozni pl. dohányzással./én így vagyok vele/ 17 éves vagyok. Érdemes beszereznem egy ilyen pipát? És káros, ha az ember nap mint nap használja? Nem igazán értek még hozzá. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



2017. nov. 24. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

kellemes időtöltés az ablak mellett a fotelből nézelődni kifelé, miközben bugyborékol a pipa...vedd meg, és elégedett leszel.

megnyugtat.

2017. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Szerintem pedig ne hallgass ilyen témában másokra, amit szeretnél azt tedd, vedd meg élj úgy ahogy te szeretnél. Mindenki úgyis mást fog írni valaki szerint egészségtelen a friss levegőre is menni. Ha tetszik vedd meg!:) Egyszer élünk.
2017. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Úgy fogok tenni. Veszek egyet!
2017. nov. 24. 17:18
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyedul szerintem eleg unalmas, a vizipipa inkabb tarsasagi cucc.


Emiatt a legtobb ember nem is hasznalja naponta. Ugy karosabb mint a cigaretta.

2017. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És ha heti rendszerességgel tennél ezt, akkor jobb a helyzet?
2017. nov. 24. 18:08
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Kedves kérdező, azt jó ha tudod, hogy a tökéletlen égés miatt vízipipázás során több szénmonoxid keletkezik, mint szimpla cigaretta esetén, továbbá a víz szűrő finkciója egy tévhit. Arányaiban a vízipipa jóval károsabb a hagyományos dohánytermékeknél.
2017. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

De akkor miért nem egy e cigit veszel?

Egybk a pipa király , nekem is van. Habár még nem sikerült olyat vennem ami ne rozsdált volna be, nagyon gagyi fémből csinálják ezeket.

2017. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A pipát lehet ilyen ízesített kővel is használni, attól jóformán semmi bajod nem lesz, és méág újrra is használható, csak ilyen ízesítő folyadékot kell venni hozzá.
2017. nov. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is arra a kőre gondoltam. Mert azon kívül azt hiszem csak a szenes megoldás van.
2017. nov. 25. 08:14
 10/12 anonim ***** válasza:
A követ is szénnel melegíted
2017. nov. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!