Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a Szofi...

Mi a véleményetek a Szofi cigiről?

Figyelt kérdés

2017. nov. 27. 22:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó három kommentelő! Ritkán szoktam dohányozni, kb. 2-3 hetente, főleg bulikon. Tökeletesen tisztában vagyok a dohányzás káros hatásaival.Sokszor látammár itt a gyk-n az ilyen témájú kérdéseknél, hogy megjelennek az antidohányosok, és írogatjak a kérdésre egyáltalán nem válaszoló okosságaikat. Felnőtt ember vagyok, el tudom dönteni, hogy mit teszek a testemmel. A dohányosoknak amúgy is elég, hogy iszonyú drága a cigi, telenyomták a dobozokat gusztustalan képpekkel, elvették a dobozok oldaláról a károsanyag táblázatot stb. Nem az arcotokba fújom a füstöt! Hirdessétek az igét máshol és ne offoljatok már!
2017. nov. 29. 15:08
 12/20 A kérdező kommentje:
Ja amúgy meg *lesújtó
2017. nov. 29. 15:09
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
nem offoltam elmondtam hogy lesúlytó a véleményem. még téged is sikerült lesúlytani látom. amúgy ha ilyen felnőtt ember vagy akkor hogy nem ismersz fel egy trollt?:)
2017. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hát mivel az ugyanolyan hangnemben írtad, mint az előző kettő, ezert nem vettem trollkodasnak, meg nem is vagtam le, h most akkor a kerdesemre a valasz a lesúLYtó vagy az előző kommentre. Am meg sztem pont ez nem az a topic meg kerdes, ahol jokat lehet trollkodni(ami am is off), ott van pl a tini parkapcsolatok, ott aztán lehet oltogatni a kérdezőket :D
2017. nov. 29. 18:05
 15/20 anonim ***** válasza:
86%

Na, akkor, miután kiosztottál, hogy nem kioktatást kérsz, azt is elárulom, hogy tényleg nem trollkodtam, mert Sopiane-t szívtam tizensok évig. (9-es, aki lehet, hogy tüdőrákos)


"Felnőtt ember vagyok, el tudom dönteni, mit teszek a testemmel" - ja, látod én is pont ilyen okosságokat mondtam :D

Meg gondolom, azt is gondolod, hogy mással megtörténhet a tüdőrák, de Veled úgysem fog. Lehet...vagy mégsem... ki tudja?....

Csak bulikon dohányzol? Persze, én is így kezdtem 17 évesen - aztán már napi 1 doboz ciginél tartottam.

2017. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Figyelj,egyrészt igazad van,mert a cigi ártalmas, és megértem, mivel hogy beteg vagy, aggódsz az egészségemért. De mivel én már 1 éve vagyok ilyen partidohányos(ott is max ilyen 5-6 szál), emellett rendszeresen sportolok, és véletlenül sem akarok napi 1 dobozt szivni, pláne nem tizenvalahany évig. Én megállom, h ne gyujtsak rá naponta vagy akár hetente.Ha ez mar nagyon nehezemre fog esni, akkor többet nem gyujtok rá. De addig is szeretek dohányozni és kipróbálni más fajtákat. Szép estét :)
2017. nov. 29. 18:33
 17/20 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem rossz, de ez emgint izlések és pofonok kategória, ki mit szeret.
2017. nov. 30. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
34%

A Szopjále 40 éve volt menő cigi. Mára kaphatóak sokkal jobbak. Ha már mindenáron füstölni akarsz, válassz valami minőségi terméket.

Egyébként, ha valóban szereted, az 5-6 szálból nagyon könnyen lesz napi egy, urambocsá' két csomag. Arról pedig nem leányálom leszokni.

2017. dec. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
26%
Barna puhadobozosat szívtam eddig, nem értem miért szidják olyan sokan, nem olyan rossz
2017. dec. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
36%
Mert a Marbi a menő, körülbelül ez a kategória, legalábbis ahogy észrevettem főleg fiatalabbak körében van ez, hogy melyik márka a menő melyik nem, és az alapján válogatnak, nem pedig melyik ízlik.
2017. dec. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!