Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért tűnt el sok cigiről?

Miért tűnt el sok cigiről?

Figyelt kérdés
Az erősséget jelölő kis táblázat miért tűnt el sok cigiről? Felén jóformán nincs semmi. Ezen eléggé csodálkozom főleg mai világban mikor így meg úgy foglalkoznak, hogy a doboz hogy nézzen ki, de ez az " apróság " nem fontos?

2017. nov. 7. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a fogyatékosok akik vissza akarják szorítani a dohányzást azt hiszik hogy ha gyenge a cigi amiatt majd azt gondolják az emberek hogy nem okoz rákot közben csak tudni akarjuk milyen erős egy cigi, én vettem nemrég egy piros winstonst de gyenge volt szóval láncban szívtam kettőt (gyorsan is égett amúgy), köszönöm szépen nagyokosok.
2017. nov. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem a Fekete Dunhill dobozán tűnt ez fel, elég régóta ezt szívom, eleinte még rajta volt.
2017. nov. 8. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!