Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi szag gyors eltüntetése?

Cigi szag gyors eltüntetése?

Figyelt kérdés
A helyet az, hogy a szüleim nem dohányoznak és nagyon megérzik (egyik sem dohányzott soha). Kétszer már meg is kérdezték, hogy miért vagyok ilyen cigi szagú.. Elmondani biztos nem fogom nekik, így sem vagyok túl jó viszonyba velük (sokat veszekedünk) és ha elmondanám kész katasztrófa lenne. A dohányzást otthagyni nem szeretném, 17 éves vagyok, most vagyok fiatal, hogy kihasználjam ezt az időt és heti 4-5 szál az egész. Minden haverom cigizik és tényleg, engem is megnyugtat. A gond csak az, hogy ha hazajövök én is érzem magamon és nem tudom hogy tüntessem el (bőrőmről, hajamról, ruhámról). Egy pár tipp? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

2017. dec. 3. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs tipp. 3 eve szoktam le. Meterekrol megerezni valakin a cigiszagot. A mai fejemmel nem is ertem, hogy akkoriban nejem is budos volt mindenem.
2017. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Eros spray/testpermet.

Mentolos rago, de valami Airwaves fele/ mentolos cukorka, Halls feleseg

Es ha van lehetoseged moss fogkremmel valahol kezet

2017. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kevesebbet gyújtasz rá.
2017. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
A bagófüst penetráns szagát nem lehet eltüntetni. Hiába próbálkozol ilyenekkel, hogy befújod magad, simán érezni lehet úgy is (sőt, talán még undorítóbb is, amikor a bagószag keveredik valami erős pacsuliszaggal). Szóval esélytelen. Ha már így is rosszban vagy velük, akkor hagyd abba a dohányzást, egyébként sincs benne semmi jó. Sajnálom a szüleidet, hogy bagós lett a gyerekük.
2017. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 RoseTyler ***** válasza:
100%

Gyorsan reménytelen. A ruhádból szinte csak a mosás tünteti el a szagot. Bár, ha nem voltál tömény füstben, akkor esetleg pár óra alatt valamennyire kiszellőzik.

Nálunk a párom dohányzik, én nem, és még úgy is érzem rajta egy-egy szál után 1-2 órán át a szagot, hogy arcot és kezet mos, meg Listerine-nel öblöget. Ez sajnos ilyen. Nem fogod tudni eltitkolni a szülők elől, max úgy tesznek majd, mintha nem vennék észre.

2017. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ecet jo a füst ellen, ha kicsit parolog a ruhákra, csak ne legyen ecetszagu. Mondanám hogy válts ecigire, de az lehet draga ha nem valami szart veszel, meghat talan nem is ajanlhatom egy 17 evesnek. De az nem büdös es nikotin mentes is van. Am. En is igy kezdtem, hati par szal 1x élünk... most tudtam sok evi küzdes utan lerakni azt a szart. E cigivel talan nem jarsz te is igy, de meg van az az elmeny is h 1x elünk.
2017. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ott tudnám hagyni ha kell:) Kb fél éve cigizek, egy hónap kimaradt mert a barátom nem engedte, de kibírtam.
2017. dec. 3. 20:37
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

A kérdező kommentje:


Ott tudnám hagyni ha kell:)


Hagyd ott. Az egyik legokosabb döntés lenne az eddigi és az elkövetkező életedben.

2017. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De most úgy sincs értelme. Jó egészség meg minden, tüdőrákot max. pár év múlva kaphatok. Zsebpénzem be tudom osztani. Ha keveset cigizek és jól esik akkor szerintem nincs probláma vele.
2017. dec. 3. 21:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak időnként szívok cigit, ha társaságban vagyok. Általában mindig szabad levegőn szívom, nem zárt térben. A ruhámból 1-2 óra után elmegy a szag, a kezemről viszont volt olyan, hogy másnap reggel is éreztem a szagát, de ha nagyon sok szappant nyomsz esetleg körömkefével súrolod a kezed valamennyire el kéne illania a szagból.
2017. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!